Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.decembris  


11.decembrī Ilonas Bageles Preiļu Rozā Ziedu kora koncerts

11. decembrī plkst. 19.00 CATA Kultūras namā Ilonas Bageles Preiļu Rozā Ziedu kora

koncerts.

Koncertā piedalīsies Preiļu rozā kora zvaigzne Ilona Bagele, kormeistars Artūrs Mangulis un režisore un horeogrāfe Linda Mangule.

 

Artūrs Mangulis ir vokāla pedagogs savā studijā, kā arī vada atraktīvās mūzikas apvienību ''BUČČČA'', kura muzicē uz netradicionāliem instrumentiem: glāzēm, pudelēm, kāju klavierēm u.c.

 

Savukārt Linda Mangule māca kora dalībniekiem dejot, veido priekšnesumu, kā arī veic stilista, sagādnieka un šuvējas pienākumus. Ikdienā vada savu deju studiju - austrumu dejas un netradicionālās dejas.

 

Manguļu pāra ieguldījumu aizvadītās sezonas finālistu – Lielvārdes kora – panākumos būs pamanījuši pat gaužām nemuzikāli un pret horeogrāfijas mākslu vienaldzīgi televīzijas skatītāji, kuri kaut reizi, arī nejauši, noskatījās vismaz vienu kora sniegumu. Katrs – neatkārtojams, ar savu rozīnīti. Tā vien šķiet, ka harizmātiskais Manguļu pāris spēj nodot savu dzirkstošo enerģiju ikvienam. Tā tagad strāvo arī no Preiļu kora, kuru vada ne mazāk enerģiskā Artūra kursa biedrene, operdziedātāja Ilona Bagele.

 Kā saka kora vadītāja Ilona Bagele, „ Mēs prezentējam Preiļus, bet jūtam to, ka aiz mums stāv visa Latgale; tā ir liela atbildība, jo mums ir jāparāda sava īpašā identitāte.” 

Biļetes cena: Ls 3,  - 
Biļetes var iegādāties arī pirms koncerta - norises vietā

Biļešu iegāde darba dienās

A/S CATA no plkst. 9.00 – 17.00

 Zvaigznes grāmatu namā

 no plkst. 12.00 –18.00Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv