Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.decembris  


Izdots laikraksta „Cēsu Vēstis” novembra numurs

 

Kopš 30.novembra Cēsu novada iedzīvotājiem pieejams Cēsu novada pašvaldības laikraksta „Cēsu Vēstis” novembra numurs. „Cēsu Vēstis” šoreiz ir divreiz apjomīgākas kā šogad ierasts, jo tajā publicēti jauni saistošie noteikumi par bērnu reģistrāciju bērnudārzos un sociālās aģentūras sniegto publisko pakalpojumu izcenojumi.

 

Laikraksta novembra numurā atspoguļotas pašvaldības aktualitātes un novembrī paveiktās aktivitātes. Laikrakstā publicēti visi pašvaldības izsludināto konkursu laureāti un arī šoreiz „Cēsu Vēstis” tāpat kā katrā izdevumā informē par visiem nākošā mēneša Cēsu novada kultūras, tūrisma un sporta pasākumiem.

 

Novembra Cēsu novada pašvaldības laikraksts vēsta par Ziemassvētku egles iedegšanas pasākuma norisi, informē par novembrī domes sēdēs pieņemtajiem lēmumiem, kā arī atspoguļo Cēsu novada kultūras un tūrisma reorganizācijas darba grupas darba gaitu un tās vadītāja, deputāta Jura Žagara viedokli.

 

Domes priekšsēdētājs Gints Šķenders cēsniekiem novēl mierīgu Ziemassvētku laiku un pauž viedokli par kompaktas un profesionālas kultūras un tūrisma nozares pārvaldes izveidi, kā arī skaidro pašvaldības rīcību siltumtarifa samazināšanai.

 

„Cēsu Vēstīs” izsmeļoši aprakstīta kārtība, kādā trūcīgie var saņemt ārstniecības atvieglojumus un publicēti Cēsu pirts darba laiki svētkos.

 

Cēsu novada pašvaldības laikraksts „Cēsu Vēstis” tiek izdots 5000 eksemplāros un tas bez maksas pieejams pašvaldības administratīvajā ēkā Cēsīs, Raunas ielā 4, Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Cēsu rajona slimnīcā, Cēsu veselības aprūpes centrā, Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā, izglītības iestādēs un pašvaldības informatīvajos stendos lielveikalos „Elvi”, „Globuss” un „Solo”. Tāpat arī laikraksts lasāms internetā Cēsu pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Cēsu Vēstis.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv