Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 1.decembris  


Rāmuļu pamatskolas skolēni - laureāti stāstnieku konkursā "Teci, teci valodiņa"

28.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā norisinājās stāstnieku konkurss „Teci, teci valodiņa”, kurā piedalījās arī Cēsu novada Rāmuļu pamatskolas 2. klases skolniece Jana Eglīte un 4. klases skolnieks Edžus Bērziņš. Konkursā bija jāstāsta latviešu tautas pasaka, neticams atgadījums no dzīves un anekdote. Gan Jana, gan Edžus konkursā ieguva II pakāpes diplomu „Lielais stāstnieks” vecuma grupā no 1. – 5. klasei, kurā piedalījās 50 labākie stāstnieki no visas Latvijas.

Balvās bērni saņēma ielūgumus uz Latvijas Dabas muzeju, kurā apskatīja izstādi par pasaules skujkokiem, paleontoloģijas, antropoloģijas, latviešu etnoģenēzes, iežu, minerālu ekspozīcijas un pētīja mikroskopisko dabu,  dāvanas no A/S Latvijas valsts meži, Pasaules dabas fonda, SIA Gemoss, Salaspils Nacionālā Botāniskā dārza, SIA Ekovirtuves, grāmatas un citas balvas no pasākuma atbalstītājiem. Pēc konkursa skolēni iepazina Rīgas ievērojamākos objektus.

Aicinot bērnus un vecākus garos ziemas vakaros un klusajā Adventes laikā lasīt pasakas un stāstus,

Rāmuļu pamatskolas skolotāja Ieva LapsiņaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv