Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 1.decembris  


Fonoklubā Jāņa Vīksnas personālizstāde "Photo. Color. Music"

Piektdien, 3.decembrī plkst.19:00 Cēsis, Fonoklubā, tiks atklāta cēsnieka Jāņa Vīksnas personālizstāde "Photo. Color. Music".

Personālizstādes mērķis ir atspoguļot mūsdienu jauniešu mīlestību pret mūziku un tās daudzveidību. Neikdienišķs fotogrāfiju attēlojums, krāsu kontrasti un netipisks realizējums ir tās iezīmes, kas šo personālizstādi padara unikālu.

 "Sadarbība ar "Fonoklubu" beidzot ir devusi iespēju realizēt senu sapni — personālizstādi, kuras ideja ir balstīta uz mūzikas un vizuālās mākslas mijiedarbību," atklāj Jānis Vīksna, kurš savas zināšanas ir ieguvis "Profesionālās fotogrāfijas skolā", kā arī gadu gaitā papildinājis tās pašmācības ceļā.

Lai akcentētu personālizstādes mērķi, vakara gaitā uzstāsies tādu atšķirīgu mūzikas stilu pārstāvji kā "Transleiteris", orķestris "Signāls", jaunā apvienība "Franko Franko", Dj MārcisŠ un kāds Hip-Hop stila mākslinieks, kura vārds tiks atklāts tikai pasākuma laikā.

Vairāk par jaunā mākslinieka Jāņa Vīksnas darbiem http://www.janisviksna.com/?act=portfolio&subcat=projekti&lang=lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv