Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 2.janvāris  


Cēsu dome izstrādā informatīvo materiālu potenciālo investoru piesaistei

 

Piedāvājums nekustāmo īpašumu turētājiem par investīciju piesaisti neapsaimniekotajām teritorijām

Lai piesaistītu investīcijas teritorijām, kas šobrīd netiek apsaimniekotas, Cēsu pilsētas dome izstrādā informatīvo materiālu, kas ietvers vispārīgu informāciju par investīcijām pieejamajiem zemesgabaliem, nosacījumiem to izmantošanā, kartēm par zemesgabalu atrašanās vietām pilsētas teritorijā un to pieejamo inženierkomunikāciju raksturojumu.

Materiāls paredzēts potenciālajiem investoriem un izplatīts potenciālajos investoru piesaistes avotos - ar dažādu attīstības aģentūru, ārvalstu konsulātu un vēstniecību starpniecību.

Cēsu pilsētas dome piedāvā fiziskām un juridiskām personām, kurām ir īpašumi, kas šobrīd netiek izmantoti, bet ir vēlēšanās teritorijas attīstībai piesaistīt investīcijas, uz sadarbību izstrādāt savus piedāvājumu potenciālajiem investoriem.

Ieinteresētās personas ar jautājumiem, priekšlikumiem un sadarbības piedāvājumiem aicināti vērsties Cēsu pilsētas domē, Cēsīs, Raunas ielā 4, Attīstības plānošanas nodaļā 300.kab., tel: 4124702Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv