Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 6.augusts   Vārda dienu svin: Askolds, Aisma
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 2.janvāris  


Cēsu pilsētas dome turpina projektu "Jauniešu darba prakses Vidzemes reģiona attīstībai"

Jau iepriekš Cēsu pilsētas dome informējusi, ka ir apstiprināts Eiropas Sociālā fonda atklātā konkursa projekts „Jauniešu darba prakses Vidzemes reģiona attīstībai”. Projektā plānots apmācīt un dot iespēju piedalīties projektu pieteikumu sagatavošanā un projektu realizācijā 16 jauniešiem bezdarbniekiem (jaunietim ir jābūt reģistrētam kā bezdarbniekam Nodarbinātības valsts aģentūrā) vecumā no 18 līdz 25 gadiem, veidojot 4 apmācību grupas pa 4 cilvēkiem.

Šobrīd Cēsu pilsētas dome aicina jauniešus, kuri ir beiguši augstskolu un ir bez darba vai pagaidu darbos, pieteikties otrajam apmācību etapam, kas risināsies laika posmā no 2006.gada jūnija līdz 2007.gada 31.janvārim. Apmācību laikā jauniešiem tiks maksāta prakses maksa 220,- Ls apmērā un nodrošināta kompensācija ceļa izdevumiem līdz 20,- Ls mēnesī. Ar jaunieti tiks slēgts līgums par darbu un mācībām projektā un par to, ka 1 gadu pēc apmācībām ir jāstrādā Cēsu pilsētas domē.

Kā īpaša mērķgrupa projektā paredzēti jaunieši –invalīdi. Jauniešiem invalīdiem, pamatojoties uz ergoterapeita atzinuma, tiks aprīkota speciāla darba vieta.

Lai pieteiktos apmācībām, lūdzam jauniešus līdz 2006.gada 16.janvārim iesniegt informāciju – CV un motivācijas vēstuli dalībai apmācībās – Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, Raunas ielas 4, Cēsīs, LV 4101, pirmajā stāvā ar norādi „Prakšu projektam”.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv