Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 2.janvāris  


Cēsu pilsētas dome izsludina konkursu “IDEJAS ĪSTENOJAS!”

Konkursu organizē – Cēsu pilsētas dome - sadarbībā ar KNHM - Nīderlandes fondu, kas līdzīgus konkursus organizē savā valstī.

Konkursa mērķis ir uzlabot Cēsu pilsētas iedzīvotāju dzīves kvalitāti ar pašu iedzīvotāju iniciatīvu gan infrastruktūras, gan sociālajā jomā.

 

Kā idejas īstenojas?

Jebkura iedzīvotāju grupa var iesniegt projektu, kas ir saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, un ko pati grupa spēj īstenot. Žūrija pārbaudīs vai projekts atbilst vērtēšanas kritērijiem. Ja tā, tad grupa saņems 1000 EUR kā līdzfinansējumu projekta īstenošanai.

 

Kurš var piedalīties?

Piedalīties var ikviens. Piedalīties var jau esošas organizācijas vai tādas grupas, kas izveidotas tikai šī konkursa ietvaros. Grupām pašām jāizvēlas savi projekti, kuru mērķis ir apkārtējās vide uzlabošana.

Projektu piemēri:

•     bērnu rotaļu laukumu izbūve;

•     apkārtējo teritoriju labiekārtošana;

•     vietējas avīzītes izveidošana;

•     kultūras nama vai citas visiem nozīmīgas ēkas restaurācija;

•     sporta laukuma izbūve;

•     u.c.

 

Ja tiks saņemti vairāk kā 10 pieteikumi, tad žūrija izraudzīs 10 labākos. Šajā gadījumā priekšroka būs tiem projektiem, kas būs labāk izstrādāti un finansiāli pamatoti.

Darbojieties paši un darbojieties kopā!

Kopā darbošanās sniedz lielu gandarījumu un prieku.

Izvēlēties paši savu projektu, izplānojiet to un īstenojiet to kopā ar saviem draugiem. Tas prasīs daudz darba, bet sniegs lielu gandarījumu.

Konkursa pamātā ir doma - darīt pašiem, bet tas nenozīmē, ka nevarēs pieņemt un izmantot cita veida palīdzību. Būs reizes, kad bez profesionālas palīdzības nevarēs iztikt, piemēram, lai ievilktu gāzi vai elektrību. Svarīgi būs arī ievērot vietējos normatīvos aktus.

Konkurss bez balvām nav iedomājams!

Tā grupa, kas būs īstenojusi vislabāko projektu, saņems balvu. Apbalvošana notiks 2007.gada decembrī īpašā pasākumā.

 

Kas ir KNHM?

KNHM ir Nīderlandiešu asociācija, kuras mērķis ir “uzlabot dzīves kvalitāti”. KNHM fondam pieder akcijas holandiešu inženieru firmā ARCADIS, kas piedāvā savus pakalpojumus vides, infrastruktūras un būvniecības jomās visā pasaulē. Kā bezpeļņas organizācijai, KNHM fondam dividendes ir jāiztērē atbilstoši fonda statūtiem „ieguldot vides uzlabošanā Nīderlandē un ārvalstīs”.

Kā pieteikties konkursam?

Konkursa nolikumu var saņemt Cēsu pilsētas domes, Raunas ielā 4, LV-4101 Iedzīvotāju apkalpošanas centrā vai piezvanot Sandra Caparei – projekta vadītājai – pa telefonu 26335055, kas atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem un nosūtīs nolikumu pa pastu vai elektroniski. Nolikumu ir iespējams arī atrast Cēsu mājas lapā www.cesis.lv. Reizē ar nolikumu saņemsiet pieteikuma veidlapu. Pēc projektu iesniegšanas termiņa beigām sekos žūrijas vizīte un tad jau zināsiet vai jūsu projekts ir guvis atbalstu.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2007.gada 1.martam.

Pieteikuma veidlapas un nolikums - http://cesis.lv/?d=5

Sandra Capare

Cēsu pilsētas domes

Attīstības plānošanas nodaļas

Projektu vadītāja

Tālr.: 41 24702

Mob.: 26 335 055

e-pasts: sandra.capare@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv