Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.janvāris  


21.janvārī Madonas Zaļā kora koncerts

Skatītājiem būs iespēja klātienē dzirdēt un redzēt līdz šim tikai TV 3 televīzijas šovā "Koru kari" redzētos kora priekšnesumus. Šova laikā Madonas koris kļuvis ne tikai par profesionālu muzikālu kolektīvu ar apjomīgu repertuāru, bet arī par domubiedru kopu, kurus vieno gan mīlestība pret mūziku, gan „zaļās” idejas, kas izpaužas ne tikai kora krāsās, bet arī tā dalībnieku attieksmē pret apkārtējo vidi. Ieva Kerēvica un Madonas koris uz koncertiem aicina gan visus savus atbalstītājus, gan citus interesentus, jo kolektīva repertuārā ir dažādu noskaņu dziesmas, izdabājot teju jebkurai gaumei, turklāt koncertos kora dziedājumu papildinās „dzīvās” mūzikas pavadījums.

Koncerta sākums 21.janvārī plkst. 19.00 Cēsu 2.pamatskolā.

Biļešu cenas: Ls 4, - ;5 - ;6 -

Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasē Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukumā 9), katru dienu no 10.00 – 17.00 (izņemot pirmdienas)
Tālrunis uzziņai: 64121815

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv