Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.janvāris  


Cēsīs pēc Jaungada nakts svinībām mēģina uzkāpt Vienības laukuma svētku eglē


Pēc Jaungada nakts svinībām agrā 1.janvāra rītā Cēsu novada pašvaldības policijas dežurants videonovērošanas kameru monitorā ieraudzīja pārsteidzošu skatu – kāds cilvēks mēģināja uzkāpt Vienības laukuma svētku eglē. Operatīvi izbraukušie pašvaldības policijas darbinieki, kāpšanas entuziastu nocēla no koka un nogādāja policijā.

  Eglē kāpējs izrādījās 1985.gadā dzimis cēsnieks, kurš paskaidrojumā rakstīja, ka eglē rāpies uz derībām. Atšķirībā no Rīgas Vanšu tilta alpīnista, kurš balvā par savu veikumu vēlējās saņemt eklērus, Cēsu eglesvīrs, atbilstoši senajām pilsētas alus darīšanas tradīcijām, bija saderējis un kasti rūgtenā dzēriena. Rāpjoties kokā, viņš bija arī pārrāvis elektrības pievadu un egles rotājumi kādu brīdi palika bez apgaismojuma.

 Kā informēja Cēsu novada Pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Sviķis, kāpšanas entuziastam uzrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols par huligānismu un materiāli nosūtīti tiesai. Tikt pie alus derībās neizdevās, toties būs izdevies tikt pie tiesu darbiem.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv