Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.februāris  


Izsludināts pirmais Cēsu kultūras projektu konkurss

Cēsu kultūras dzīves pilnveidē notiek būtiska attīstība un pārmaiņas – kultūra tiek pacelta uz augstāka pjedestāla, jo pirmo reizi ar 2008.gada 1.februāri mūsu pilsētā tiek izsludināts Cēsu pilsētas Domes Kultūras projektu konkurss, kura administrēšanu veic Cēsu Kultūras centrs.

Projektu konkursa mērķis ir veicināt kultūrvides attīstību Cēsu pilsētā, kultūras nozaru attīstību un jaunrades procesus, tādejādi paaugstinot un daudzveidojot kultūras norises un to kvalitāti.

Ikvienam cēsniekam, kurš ar savu radošo darbību var nest pienesumu pilsētas kultūras attīstībā, ir iespēja rast finansiālu atbalstu projektu konkursā, jo Cēsu pilsētas Dome konkursa nodrošināšanai 2008.gadā ir piešķīrusi būtisku atbalstu - 20 000 latu, kas tiks sadalīti divos projektu konkursos – šī gada februārī un augustā.

Konkursa pretendenti var saņemt atbalstu līdz 50% no kultūras projekta budžeta, summā no 50 līdz 1000 Ls.

Līdzekļu sadalījums tiek veikts un piešķirts konkursa kārtībā – nozīmīgākajiem un labākajiem projektu pieteikumiem, kuru realizācija notiek Cēsīs vai ir nozīmīgs ieguvums Cēsu pilsētai.

Projektus izvērtēs Cēsu pilsētas domes apstiprināta konkursa komisija, kuru veido Cēsu Kultūras centra, pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” nodaļas Cēsu Vēstures un mākslas muzeja, Cēsu domes Attīstības nodaļas, Cēsīs darbojošas nevalstiskas organizācijas un kultūrizglītības iestādes pārstāvji.

Konkursa nolikums pieejams Cēsu Kultūras centrā (Raunas iela 12, 3.stāvā) un Cēsu pilsētas domes interneta mājas lapā www.cesis.lv, sadaļā „Kultūra”.

Projektu pieteikumi iesniedzami Cēsu Kultūras centrā līdz 2008.gada 29.februārim plkst.16:00.

Lai veiksmīgāk noritētu projektu pieteikumu sagatavošana, aicinām 12.februārī plkst. 17.00 uz informatīvo semināru Cēsu Kultūras centrā, Raunas ielā 12.

Informāciju par projektu konkursu, pieteikumu sagatavošanu jūs varēsit saņemt arī pa tel.4122431 un 4122922, e-pastu: info@kulturcentrs.lv.

Priecāsimies saņemt un atbalstīt ne tikai Cēsu pilsētas domes kultūras iestāžu, bet arī nevalstisko organizāciju un individuālo pasākumu organizatoru un kultūras speciālistu pieteikumus!

 

Sīkāk par konkursu lasiet šeit.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv