Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 2.februāris  


Šodien Cēsīs atver jaunu foto izstāžu zāli

Piektdien, 4.februārī plkst.16:00 Cēsīs, Lielā Katrīnas ielā 28, tiks atklāta jauna foto galerija „Foto Draugiem”. Galerija izveidota mākslinieku biedrībai „Art Cēsis” sadarbojoties ar studijas „Foto Draugiem” īpašnieku Druvi Meluškānu.

 

Plānots, ka galerija „Foto Draugiem” atbalstīs jaunos māksliniekus rīkojot foto izstādes, publiskās debates un dažādus radošos vakarus ar ceļojumu iespaidiem videoprejekcijās.

 

Pirmā, jaunatklātajā galerijā, iemājos fotogrāfa Jāņa Vīksnas izstāde ar neparastu nosaukumu „f.f.f.”. Jānis Vīksna mācījies Cēsu Valsts ģimnāzijā, Cēsu pilsētas mākslas skolā, un šī gada janvārī absolvējot Latvijas Kultūras koledžu, ieguva kultūras menedžera izglītību. Cēsniekiem pazīstams ar aktīvu iesaistīšanos kultūras dzīves norisēs - veidojot savas nelielas izstādes, iesaistoties Cēsu mākslas dienās un pilsētas svētku pasākumos. Par savu aizraušanos ar fotografēšanu Jānis Vīksna saka:” Fotogrāfija. Tas ir kā neredzams spēks, kurš ir pārņēmis mani un nepārtraukti silda. Tas ir veids kā parādu savas emocijas, attieksmi un viedokli par cilvēkiem, pasauli un to, kas notiek mums apkārt. Fotogrāfija, tā ir māksla, un es esmu mākslinieks, tātad fotogrāfs. Un jau piecus gadus tas mani nelaiž vaļā, ceru, ka tā būs arī turpmāk."

 

Sīkāka informācija par pasākumu un galeriju: Inese Ciekure, tālr.29225402

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28318318; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv