Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 2.februāris  


Laiks gatavoties Lielajai pavasara talkai!

Šogad  Lielā Latvijas sakopšanas talka notiks 30.aprīlī. Lai tā nebūtu tikai cīņa ar sekām, kad dodamies attīrīt dabu no citu pamestajiem atkritumiem, 2011.gada Lielās Talkas akcents ir dažādi vides izglītības pasākumi. Ar šīm aktivitātēm ikvienam atgādināsim, ka dabas piesārņošana ir ne tikai neestētiska, bet arī  bīstama. Vēl viens šī gada jaunums ir Pagalmu labiekārtošanas kustība.

Lielās Talkas projekta mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē - dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par apkārtējo vidi..

 Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir  - vēlēšanās to darīt! Informācija par talkas vietām un pieteikšanos ir atrodama Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv. Par gatavošanos Lielajai Talkai regulāri informēsim Cēsu novada pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv un laikrakstā „Cēsu Vēstis”.  

Vēsture. Lielās Talkas tradīcija aizsākās pirms trim gadiem - ar talku 2008. gada 13. septembrī, kas bija kā iedzīvotāju dāvana Latvijai tās 90. dzimšanas dienā. Nākamās talkas notika 2009. gada 18. aprīlī un 2010. gada 24. aprīlī. Aptuvenie aprēķini liecina, ka šajos trīs vides sakopšanas pasākumos kopumā ir piedalījušies 310 000 entuziastu.

Lielās Talkas koordinatore Cēsu novadā

pašvaldības projektu un vides speciāliste

Inta Ādamsone

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv