Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 2.marts  


Cēsu domes Sociālo pakalpojumu centru renovēs SIA „BŪVE WOOD LINE”

Cēsis                                                                                                     2006.gada 2.martā

 

Informāciju sagatavoja Jana Velvele, Cēsu domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

Noslēdzies atklāts konkurss „Sociālo pakalpojumu centra Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, renovācija”. Izvērtējot iesniegtos piedāvājumus, nolemts, ka Sociālo pakalpojumu centra Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs renovāciju veiks SIA ‘’BŪVE WOOD LINE’’.  Līguma ietvaros SIA ‘’BŪVE WOOD LINE’’ veiks vispārceltnieciskos darbus, iekšējo un ārējo tīklu renovāciju (ūdensvads, kanalizācija, apkure, gāzes vads, elektrotīkli, signalizācija, telekomunikācija), telpu labiekārtošanu un teritorijas labiekārtošanu par kopējo summu 216 tūkstoši latu.

Iepirkums tika organizēts pamatojoties uz līgumu ar granta finansējuma saņēmēju par projekta finansēšanu no Eiropas Reģionālās attīstības fonda un īstenošanu, līguma Nr. 2005/11/VPD1/ERAF/CFLA/GS/1.4.6.2./0001/0001, projekta Nr. VPD1/EARF/CFLA/GS/1.4.6.2./0001/0001 ‘’Dienas centra pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs, paplašināšana un Rehabilitācijas centra bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem izveidošana Cēsīs’’.

Jau ziņots iepriekš, ka Cēsu pilsētas dome Bērzaines ielā 16/18 ierīko sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centru. Projekta vispārējais mērķis ir klientu individuālajām vajadzībām un kvalitātes prasībām atbilstošu alternatīvu sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumu attīstība, lai mazinātu sociālo atstumtību un veicinātu integrēšanos sabiedrībā, kā arī veicinātu viņu ģimenes locekļu iekļaušanos darba tirgū. Tiks renovēta ēka, kurā darbosies paplašinātais Dienas aprūpes centrs pensijas vecuma personām, kas dzīvo ģimenēs un no jauna izveidotais Rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionālās attīstības traucējumiem. Tā rezultātā tiks nodrošināti pakalpojumi iedzīvotājiem, kuriem nav nepieciešama ilgstoša aprūpe sociālās aprūpes institūcijās, bet klientu darbaspējīgajiem ģimenes locekļiem būs iespēja iesaistīties nodarbinātības pasākumos.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu pilsētas domes

sabiedrisko attiecību nodaļa

tālr: 4121677; fakss: 4124571

jana.velvele@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv