Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.marts  


Radio Valmiera no 2.marta jaunā frekvencē – FM 98,1

No 2.marta Radio Valmiera būs dzirdams jaunā frekvencē FM 98,1. Frekvences maiņa notiek, lai uzlabotu raidīšanas signāla stabilitāti un palielinātu radio apraides teritoriju.

 

Pēc Elektronisko sakaru direkcijas iesniegtajiem mērījumiem apraides teritorija palielināsies Cesvaines virzienā, kā arī frekvences maiņa no FM 102,4 uz FM 98,1 nodrošinās labāku elektromagnētisko saderību ar blakuskanālos strādājošām apraides stacijām, piemēram, Latvijas radio 1, kas no Cesvaines raidītāja raida frekvencē FM 102,5.

 

Sākot raidīt frekvencē FM 98,1, Radio Valmiera piedāvās klausītājiem arī jaunu programmu. Radio Valmiera informatīvā rīta programma “Rīts bez ikdienas” (RBI) joprojām piedāvās klausītājiem uzzināt aktualitātes Valmierā, Vidzemē, Latvijā un citviet pasaulē, bet kā jaunums RBI laikā būs iespēja uzzināt svarīgākās un jaunākās operatīvo dienestu ziņas. Bez tam katru darba dienas rītu ziņas papildinās aktuāls komentārs par svarīgākajiem notikumiem Valmierā un rajonā.

 

Katru darba dienu pusdienlaikā no plkst.12.00 stundas garumā klausītājiem tiks piedāvāts jauns raidījums “1 tēma 10 dziesmās”, - tajā par kādu konkrētu tēmu tiks izvēlētas 10 visvairāk to raksturojošās dziesmas, sarindojot tās secībā no 10.vietas līdz pat pirmajai.

 

Radio Valmiera TOP20 turpmāk būs dzirdams katru pirmdienu pēc plkst.16.00, un raidījuma atkārtojums būs piektdienās tajā pašā laikā. Pēc ilgāka pārtraukuma par klausītāju iemīļotākajām dziesmām informēs TOP20 vadītājs Andris Jurga.

 

Otrdienās un ceturtdienās pēc plkst.16.00 būs iespēja uzzināt jaunumus mūzikā, savukārt trešdienu pēcpusdienās Radio Valmiera sniegs ieskatu mūzikā vēsturē.

 

Darba dienās plkst.18.15 kā allaž būs Autocēliens, plkst.18.30 TOP20 kandidātdziesma un plkst.18.45 Mūzikas kaste.

 

Nemainīga paliks šī medija svarīgākā misija – ziņot prioritāri par aktualitātēm Valmierā un Vidzemē.

 

Radio Valmiera par saukli izvēlējies “Radio pozitīviem cilvēkiem – Radio Valmiera”, līdz ar to arī muzikālais formāts būs pozitīvs un aktīvs ar mērķi, lai arī tie cilvēki, kas vēl nejūtas optimisma un pozitīvisma pilni, klausoties Radio Valmiera, par tādiem kļūtu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv