Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.marts  


Marts Cēsīs – Teātra mēnesis

27.martā visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā teātra diena. Arī Latvijā šajā laikā papildus tiek piedāvātas izrādes un dažādi teatralizēti uzvedumi. Šo dienu varētu saukt par „teātru gardēžu laiku”. Cēsu kultūras pasākumu organizētāji savai pilsētai sarūpējuši martā skaistu dāvanu - visa mēneša garumā skatītājiem tiek piedāvāti pieci iestudējumi dažāda vecuma skatītājiem. Un tāpēc marts Cēsīs tiek pasludināts par Teātra mēnesi.

 

Mēneša pirmajā nedēļa 3.martā CATA Kultūras namā plkst.19.00 skatītājiem tiek piedāvāta muzikāla izrāde „Dzejnieki. Nakts. Bohēma.” Sava veida dokumentāli fantastiskā stilā skatītājiem iespēja piedzīvot bohēmisko nakti kopā ar māksliniekiem, jo dziļi sirdī jau  katrā no mums dzīvo dzejnieks....Visas dziesmas dzīvās mūzikas pavadījumā...Nakts viesu vidū būs aktrises Ieva Pļavniece un Raimonda Vazdika, bet profesionālie mūziķi Ilze Grunte un Arnolds Kārklis uz brīdi pārtaps par ielu muzikantiem.

 

Savukārt 12.martā Cēsu Izstāžu namā plkst.19.00 tikšanās ar Dailes teātra aktieriem Mirdzu Martinsoni un Juri Kalniņu. Mirdzas Martinsones personību raksturo sievišķīgs šarms, dabas dota skatuviskā pievilcība, spēja ar vienu vēzienu aptvert milzīgu zāli un noturēt to sava valdzinājuma varā. Jura Kalniņa aktierspēle pārpilna no krāsu un nianšu daudzveidības, no spēka apjausmas un uzticēšanās savam talantam. Abu aktieru savstarpējo mijiedarbību un meistarību skatītāji varēs baudīt fragmentu lasījumos no izrādes „Mīlestības vēstules”.

 

Jauniešu auditorijai tiks piedāvāts „Latvijas Jaunā teātra institūta” iestudējums „..stāsti man par...”, 20.martā plkst.19.00 Cēsu 2.pamatskolas zālē. Tā ir izrāde par jauniem cilvēkiem, kas izveido mūzikas grupu un caurām dienām pavada laiku mēģinājumu telpā, kuras nedaudzajos kvadrātmetros norisinās viņu dzīves centrālie notikumi – pirmās jūtas, kopīgi pārdzīvojumi, uzvaras un vilšanās. Lomās Dailes aktieru studijas absolventi.

 

27.martā plkst.12.00 Cēsu MRU zālē kopā pulcēties tiks aicināti mazie skatītāji uz muzikālu izrādi ar dziesmām un rotaļām bērniem „Dīvainie brīnumi”.

 

Patiess stāsts par to kā Latvijas vīri striptīzu dejoja, būs skatāms 29.martā plkst.19.00 CATA Kultūras namā izrādē/šovā „Kailie brieži”. Latviešu „chip&deil” lomās iejutīsies Lauris Reiniks, Agris Daņiļevičs, Roberto Meloni, Jānis Jarāns, Jānis Vimba, Artūrs Krūzkops, un viņus dresēs šarmantā Aleksandra Kurusova.

 

Labākais līdzeklis likt publikai pacietīgi gaidīt ir - apgalvot tai, ka izrāde tūlīt sāksies (Viktors Igo). Lai veras priekškars!

 

Teātra izrāžu repertuārs.

 

Laiks

Izrāde

Vieta

Īsa anotācija

Biļešu iegāde

3.martā plkst.19.00

 

„Dzejnieki. Nakts. Bohēma”.

CATA Kultūras namā

Aicinām piedalīties Dzejnieku naktī, kurā virtuāli dosimies ciemos pie I.Ziedoņa, O.Vācieša. J.Petera, M.Zālītes, M.Čaklā, M.Melgalvja un izrādes veidotājas R.Vazdikas. Nakts viesu vidū būs arī aktrise I Pļavniece, bet profesionālie mūziķi I.Grunte un A.Kārklis būs nonākuši ielas muzikantu lomās. Būs vieta arī jautrībai: dzirdēsiet reālus anekdotisku gadījumus un nostāstus iz mākslinieku dzīves. Sava veida dokumentāli fantastiskā stilā piedzīvosim bohēmisko nakti visi kopā, jo dziļi sirdī jau katrā no mums dzīvo dzejnieks....

Ieejas biļetes: Ls 3.00, Ls 4.00

Biļetes nopērkamas:

„Biļešu paradīzes kasēs”- Cēsu Tūrisma informācijas centrā(Pils laukumā 9)

 

12.martā plkst.19.00

Tikšanās ar Dailes teātra aktieriem Mirdzu Martinsoni un Juri Kalniņu.

 Izstāžu namā

Fragmenti no izrādes „Mīlestības vēstules”.

Biļešu cena: Ls 4.00

Kur pārdod biļetes: Biļetes iepriekšpārdošanā no 24.februāra Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9)

20.martā plkst.19.00

Izrāde „..stāsti man par...”

Cēsu 2.pamatskolas zālē

Tā ir izrāde par jauniem cilvēkiem, kas izveido mūzikas grupu un caurām dienām pavada laiku mēģinājumu telpā, kuras nedaudzajos kvadrātmetros norisinās viņu dzīves centrālie notikumi – pirmās jūtas, kopīgi pārdzīvojumi, uzvaras un vilšanās. Lomās Dailes aktieru studijas absolventi.

 

Biļetes cena: Ls 3, -; 2, - (skolēniem, studentiem un pensionāriem)
Biļetes varēs iegādāties Cēsu Tūrisma informācijas centrā no 9.marta (Pils laukums 9)

27.martā plkst.12.00

 

Muzikāla izrādi ar dziesmām un rotaļām bērniem „Dīvainie brīnumi”

Cēsu MRU zālē

 

Biļešu cena: 1,-
Biļetes nopērkamas Cēsu Tūrisma informācijas centrā no 19.marta(Pils laukumā 9.)

29.martā plkst.19.00

Izrāde/šovs „Kailie brieži”

CATA Kultūras namā

Latviskās versijas "Kailie brieži" režisors Oļegs Šapošņikovs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs jums piedāvā lielisku komēdiju, kuras darbība pielāgota Latvijas apstākļiem. Lauris Reiniks, Agris Daņiļevičs, Roberto Meloni, Jānis Jarāns, Jānis Vimba, Artūrs Krūzkops un Aleksandra Kurusova Viņi iejutīsies kādas mazpilsētiņas bezdarbnieku ādā un meklēs savu izeju no valsts krīzes... izveidojot striptīza grupu, kuras komiskie priekšnesumi turpmāk nesīs prieku ne vienai vien Latvijas pilsētai!

 

Biļešu cena: Ls 5.00; 6.00; 7.00; 8.00; 10.00

Kur pārdod biļetes: a/s CATA un biļešu paradīzes kasēs www.bilesuparadize.lv

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv