Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 2.marts  


Cēsu novada kultūras projektu konkursā iesniegti 39 pieteikumi

Ir noslēdzies pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” februārī izsludinātais Cēsu novada kultūras projektu konkursa iesniegšanas termiņš. Līdz š.g. 25.februārim aģentūrā tika iesniegti 39 dažādu kultūras nozaru projektu pieteikumi. Pieprasītais finansējums vairāk kā 3 reizes pārsniedz Cēsu novada pašvaldības piešķirto finansējumu konkursa realizācijai – 6000 Ls. Projektu konkursu administrē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. 

Aģentūras Cēsu Kultūras centra nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa pozitīvi vērtē lielo ieinteresētību un atzīst, ka Cēsis ir idejām bagāta pilsēta. „Mums ir daudz radošu personību un nevalstisku organizāciju, kuras gatavas aktīvi un mērķtiecīgi darboties, būtiski papildinot Cēsu kultūras dzīvi, un ar savu piedāvājumu iezīmējot jaunus, interesantus vaibstus novada kultūrvidē”, saka Ruta Krastiņa, piebilstot, ka šogad saņemts divreiz vairāk pieteikumu nekā pērn.

Projektus izvērtēs pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” apstiprināta komisija, kuras sastāvā iekļauti Cēsu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komisijas pārstāvis Imants Timermanis, mākslinieks Eero Rass, Vaives tautas nama vadītāja Kadrija Mičule, Cēsu Izstāžu nama vadītāja Nata Livonska un Cēsu kultūras centra vadītāja Ruta Krastiņa. Projektu atbalstīšanas kritēriji ir aktualitāte, oriģinalitāte, skaidri definēti mērķi, ieguldījums Cēsu novada kultūrvides attīstībā un projekta tāmes pamatotība, kā arī projektu rezultātu pieejamība plašai mērķauditorijai.

 

Projektu rezultāti tiks paziņoti Cēsu mājas lapas www.cesis.lv  sadaļā „Kultūra” pēc 10.marta.

 

Cēsu novada kultūras projektu konkursa mērķis ir veicināt kultūras nozares attīstību, kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti Cēsu novadā, kultūras vērtību izplatīšanu un pieejamību plašai sabiedrībai.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr. 641 22922

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv