Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.aprīlis  


Cēsīs pieņem noteikumus par sociālās palīdzības pabalstiem

Cēsu pilsētas dome pieņēmusi saistošos noteikumus Nr. 5 „Noteikumi par Cēsu pilsētas pašvaldības sociālās palīdzības pabalstiem”, kas paredz dažādus sociālos pabalstu veidus cēsniekiem.

 

Saskaņā ar noteikumiem, iedzīvotājiem pieejams pabalsts garantētā minimālā ienākuma līmeņa nodrošināšanai, pabalsts audžuģimenei, vienreizējs pabalsts ārkārtas situācijā, pabalsts bārenim un pabalsts maznodrošinātām ģimenēm (mājsaimniecībām).

 

Atbilstoši Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” gada budžetam un, ja ir apmierināts pamatots pašvaldības trūcīgo iedzīvotāju pieprasījums pēc garantētā minimālā ienākuma līmeņa nodrošināšanai un citiem iepriekš uzskaitītajiem pabalstiem, Aģentūras izmaksājamie pabalsti ir: brīvpusdienas skolniekam, uztura maksas atlaide pirmsskolas izglītības iestādē, pabalsts mācību piederumu iegādei, uzsākot jaunu mācību gadu, pabalsts daļēju medicīnisko izdevumu apmaksai, pabalsts dzīvokļa īres (apsaimniekošanas) un komunālo pakalpojumu maksājumu parāda dzēšanai.

 

Lai pieteiktos uz pabalsta saņemšanu, iedzīvotājiem ir jāvēršas Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, jāiesniedz rakstveida vai mutvārdu iesniegums, norādot vēlamās palīdzības vai pabalsta veidu, visu ģimenes locekļu ienākumus un materiālo stāvokli apliecinošus dokumentus un jāaizpilda iztikas līdzekļu deklarācija.

 

Saistošie noteikumi stājušies spēkā 2008. gada 1.aprīlī un ar tiem iespējams iepazīties Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju informācijas centrā Cēsīs, Raunas ielā 4 un www.cesis.lv sadaļā Pilsētas dome, sadaļā Saistošie noteikumi.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677;28645386

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv