Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.aprīlis  


Pārrunās tūrisma attīstības iespējas un izaicinājumus Baltijas jūras reģiona valstīs

No 3. – 5. aprīlim Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja Ieva Malceniece apmeklēs Baltijas pilsētu savienības (BPS) tūrisma komisijas sanāksmi Gdaņskā, Polijā.

 

Sanāksmes ietvaros tiks pārrunātas tūrisma attīstības iespējas un izaicinājumi Baltijas jūras reģiona valstīs un izceltas prioritātes turpmākajos tūrisma projektos un tūrisma pilnveidošanā kopumā. Sanāksmes ietvaros tiks prezentēti iepriekšējo gadu veiksmīgākie projekti tūrisma vides attīstīšanā. Dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar „Baltijas jūras programmas 2007-2013” vadlīnijām.

 

BPS tūrisma komisijas sanāksmes tiek organizētas divas reizes gadā. Cēsu pilsētas dalība tajās sniedz lielisku iespēju būt starptautiskajā apritē un gūt sadarbības partnerus, kuri ne vien iepazīstina ar savu pieredzi dažādu tūrisma ieceru realizēšanā, bet arī aktīvi iesaistās kopīgu projektu ieviešanā.

 

„Kopā ar Dānijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas un Krievijas partneriem pašreiz tiek izstrādāts Interreg projekts „Pilsētas un pilis”, informē Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja Ieva Malceniece.   

 

Baltijas pilsētu savienība apvieno 105 pilsētas ap Baltijas jūru ar mērķi veidot sadarbību, iegūt pieredzi un realizēt projektus pilsētām ar kopīgām interesēm. Cēsis šajā organizācijā darbojas kopš 1997. gada un aktīvi pārstāv Kultūras, Tūrisma, Vides un Pilsētplānošanas komisijas. Cēsu pilsētas darbība BPS tikusi augstu novērtēta, un to apliecina jau divas piešķirtās balvas. Par inovatīvām idejām pilsētas vides sakārtošanā pasniegta „Vides balva”, savukārt „Kultūras balva” piešķirta par nozīmīgāko kultūras pasākumu Baltijas jūras reģiona valstīs 2006. gadā – „Cēsis 800”.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Sala

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.: 64127755

E-pasts: linda.sala@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv