Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.aprīlis  


Iesniegti divdesmit septiņi projekti dzīves kvalitātes uzlabošanā

Cēsu pilsētas domes un Nīderlandes fonda KNHM februārī izsludinātajā projektu konkursā „Idejas īstenojas” pieteikti pavisam divdesmit septiņi projekti.

 

Lielākā daļa iesniegto projektu saistīti ar Cēsu pilsētas apkārtējās teritorijas un vides uzlabošanu - sakopšanas talkas, puķu dobju izveides, kā arī Avotu ielejas parka labiekārtošana. Tāpat iesniegti projekti, domājot par bērniem pilsētā - rotaļu laukumu izveide pie daudzdzīvokļu mājām, pasākumi bērniem ar attīstības traucējumiem. Iesniegti arī netradicionālāki projekti - informatīva stenda izgatavošana Cēsu pilsētas simbola: luktura, formā un īpaša naudas trauka izveide ar pilsētas simboliku. Iesniegti arī vairāki projekti, kas aizsākti jau pagājušajā gadā, bet šogad turpinās.

 

10. aprīlī notiks iesniegto projektu prezentācijas. Pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrijas komisija un 15 labāk izstrādātajiem dos atļauju realizēt projektu, un pieteicēji saņems 1000 EUR projekta īstenošanai.

 

Kā jau minēts, februāra sākumā Cēsu pilsētas dome izsludināja konkursu „Idejas īstenojas”, ar mērķi dot Cēsu pilsētas iedzīvotājiem iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti gan infrastruktūras, gan sociālajā jomā, aicinot iesniegt savus projektus.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677;28645386

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv