Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.aprīlis  


Cēsu Izstāžu namā koncertēs pūtējorķestris no Vācijas un koris „Senais kalns”

Sestdien, 4.aprīlī plkst.16.00 Cēsu Izstāžu namā koncertēs Braunšveigas baznīcas metālpūšamo instrumentu ansamblis no Vācijas un Latvijas Mākslas akadēmijas kamerkoris „Senais kalns”. Koncerta programmā iekļauti 16.gs.-19.gs. komponistu skaņdarbi.

 

Braunšveigas pūšamo instrumentu ansamblis uzstāsies 15 mūziķu sastāvā, kuri atskaņos instrumentālo mūziku no 16.gs. līdz mūsdienām. Tā mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Zigfrīds Markovis (Siegfried Markowis), kurš vienlaikus ir arī Braunšveigas apgabala virsdiriģents. Latvijā kolektīvs tūres ietvaros koncertēs arī Rīgā Doma baznīcā un Ventspilī.

 

Savukārt, Latvijas Mākslas akadēmijas kamerkori „Senais kalns” pavadīs diriģents Eduards Grāvītis - pieredzējis mūzikas pedagogs, kurš savas dotības apliecinājis, pildot virsdiriģenta pienākumus  Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos un Latvijas skolu un jaunatnes Dziesmu un deju svētkos, un jaunās diriģentes Linda Pranča un Baiba Urka. Repertuārā būs gan garīgā, gan laicīgā kora mūzika.

 

Ieejas maksa pieaugušajiem Ls 2.50, skolēniem, studentiem, pensionāriem – Ls 1.50.

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv