Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.aprīlis  


Laba servisa mēnesī novērtēti Cēsu sociālie pakalpojumi

Kampaņā "Uzslavē labu servisu!", cēsnieki atzinīgi novērtējuši Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” personāla darbu.

 

Kampaņas ietvaros marta mēnesī katram cēsniekam bija iespēja novērtēt un uzslavēt darbinieku apkalpošanas kvalitāti Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”.

Iedzīvotāji šī mēneša laikā varēja paust uzslavas aizpildot aptaujas anketas par apkalpošanas servisu Aģentūrā. Kopā tika saņemtas vairāk kā 30 aptaujas anketas. Apkalpošanas serviss Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūrā novērtēts kā ļoti labs, īpaši atzīmējot darbinieku apkalpošanas ātrumu, kvalitāti, izpalīdzību un iejūtību.

 

„Paldies visiem iedzīvotājiem, kas uzslavēja labu pašvaldības darbu kampaņā "Uzslavē labu servisu!". Labprāt piedalāmies un atbalstām šādas kampaņas, jo laikā, kad cilvēki kļūst arvien nomāktāki un arvien biežāk lūdz sociālo palīdzību, ir svarīgi radīt gan sevī, gan apmeklētājos pozitīvas izjūtas un motivēt ieraudzīt sev apkārt arī labo,” vērtē Cēsu sociālās aģentūras direktore Iveta Sietiņsone.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas pašvaldība martā piedalījās akcijā „Uzslavē labu servisu” un aicināja novērtēt pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti.

 

Akcijas ietvaros cēsniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja novērtēt un uzslavēt darbinieku apkalpošanas kvalitāti Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” un Cēsu Tūrisma informācijas centrā.

 

Par kampaņu:

„Uzslavē labu servisu!” ir kampaņa, ko LabsServiss.lv marta mēnesī rīko jau piekto gadu, turklāt kampaņa notiek visās Baltijas valstīs. Kampaņas būtība ir aicinājums visai sabiedrībai novērtēt labo mums apkārt un uzslavēt labo apkalpošanu. Kampaņas un LabsServiss.lv kopējā lielā misija ir celt klientu un apmeklētāju apkalpošanas kvalitāti mūsu valstī. Vienlaikus ar kampaņas palīdzību tiek arī celta klientu un apmeklētāju apkalpošanas darbinieku motivācija un profesijas prestižs – aicinot sabiedrību novērtēt šo nepieciešamo un nebūt ne vieglo darbu.

Vairāk: www.labsserviss,lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127749

un

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv