Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.aprīlis  


4. aprīlī tikšanās ar grāmatas „Latvieši ir visur” autoru Otto Ozolu

4. aprīlī pulksten 17.00 Cēsu Centrālās bibliotēkas Baltajā zālē tikšanās ar grāmatas „Latvieši ir visur” autoru Otto Ozolu. Jau uz grāmatas vāka norādīts – „Pirmais latviešu globālais trilleris”. Vai tas kļuvis par globālo trilleri, jautāsim autoram, bet kopš grāmatas iznākšanas 2010. gadā, lasītāju interese par to ir nemainīga, daudzās bibliotēkās uz to vēl joprojām ir jāpierakstās rindā.
Grāmatā tiek piedāvāts skatījums uz Latvijas un latviešu vēsturi, bet tas ir cits skatījums. Mazliet dramatisks stāsts par mīlestību, savādām attiecībām ar ļoti dažādiem cilvēkiem visās pasaules malās. Ir gan vēsturiski fakti un personības, gan pieminēti latvieši, kuri līdzdarbojušies globāli izšķirošos notikumos. To varētu nosaukt par provocējošā stilā rakstītu politisku piedzīvojumu romānu. Romānu atšķirīgi ir vērtējuši ne tikai literatūras kritiķi, bet arī lasītāji vēlas autoram uzdot jautājumu: „Vai tiešām viss tur aprakstītais ir patiesība?”.
Ieeja pasākumā bez maksas.Informāciju apkopoja –
Gunta Romanovska,
Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece
tel.: 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216
e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv