Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 2.maijs  


Koku stādīšanas akcijas „Zaļais vilnis” ietvaros Cēsīs stādīs kokus

Rīt, 3.maijā plkst.14.00 Cēsīs, Maija parkā cēsnieki ir aicināti piedalīties Eiropas koku stādīšanas akcijā „Zaļais vilnis” un kopā ar Cēsu pilsētas domes darbiniekiem stādīt kokaugus.

No 23.marta līdz 9.maijam Romas līgumu piecdesmitās gadadienas svinību laikā ES dalībvalstīs norisinās akcija „Zaļais vilnis”, kuras laikā Latvijā, Igaunijā, Rumānijā, Slovākijā, Slovēnijā un Kiprā notiek koku stādīšana, kurā aicināti piedalīties visi interesenti – gan kolektīvi, gan individuāli.

Eiropas koku stādīšanas projekta mērķis ir parādīt, ka vides aizsardzība, ilgspējīga attīstība un Eiropas nākotne ir svarīga ikvienam no mums. Koku stādīšana ietver arī tiešu devumu nākamajām paaudzēm – dabas atjaunošanu.

Akcijas laikā Cēsīs ir paredzēts iestādīt vairāk kā 60 kokaugu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv