Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 2.maijs  


Turpinās pieteikšanās Cēsnieku svētkos tirgotājiem un amatniekiem

Cēsnieku svētkos Tirgotāju iela gaida amatnieku un tirgotāju pieteikumus!

 

Tirgotāju iela, kas tiks atvērta 28.maijā Cēsnieku svētku ietvaros, gaida amatnieku un tirgotāju pieteikumus dalībai svētkos līdz š.g. 25.maijam plkst.17:00. Svētku vizuālais akcents šogad būs baltā krāsa.

 

Tirdzniecība tiks organizēta 28.maijā no plkst.9:00 – 18:00 Rīgas ielas garumā, sākot no Vienības laukuma līdz Rožu laukumam.

 

Svētku tirgū aicinātas tirgoties juridiskās un fiziskās personas, kuras realizē pašu gatavotu produkciju, pašu izgatavotos mākslas un amatniecības izstrādājumus, pašu izaudzētos lauksaimniecības produktus, pašu vāktus un/vai pārstrādātus savvaļas augus un ogas, kā arī grāmatas un preses izdevumus. Īpaši aicināti amatnieki, kuri tirgū demonstrētu visdažādākos amatus, un kur savu veiklību, prasmi un iemaņas varētu izmēģināt ikviens Svētku tirgus apmeklētājs. Svētku moto „Baltie svētki” un koncepcijas ietvaros, dalībniekiem būs jāņem vērā organizatoru norādījumus par produkcijas, apģērba un tirdzniecības vietas vizuālo noformējuma pieskaņošanu šai stilistikai. Maksa dalībai Tirgotāju ielā noteikta Ls 4,50 par tekošo metru.

 

Par tirdzniecību pieteikties pie Dzintara Sprīvuļa (29765100); Agates Kreicbergas (26885200) vai Jura Markova (29406310).

 

Jau ziņotas, ka maija beigās no 27.līdz 29.maijam Cēsis svinēs pilsētas svētkus, kuri šogad tiks saukti par Cēsnieku svētkiem. Pilsētas svētku svinības iecerētas kā plaša pasākumu programma trīs dienu garumā ar aktivitātēm. Sīkāk par pasākumu skatīt ŠEIT

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv