Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.maijs  


13.maijā ANIMĀCIJAS FILMU PROGRAMMA BĒRNIEM

Kino festivāla „Lielais Kristaps” programma Cēsīs noslēdzas ar  animācijas filmām pašiem mazākajiem skatītājiem!

 

13. maijā plkst.11:00 Izstāžu namā animāciju filmu programma bērniem, kurā mazie skatītāji varēs atkal tikties ar iemīļotajiem tēliem- Zīļuku un Tārpiņu. Sekot līdzi Avārijas Brigādes satraucošajam notikumam ar Tīģeri vai dungot jautro dziesmiņu filmiņā „Joka pēc alfabēts”.

 

PROGRAMMĀ:

 

Zīļuks (rež. Dace Rīdūze, 10 min.)

Maza meitenīte izgatavojusi no rudens veltēm dažādas figūriņas. Viena no tām – zīļu puika – nejauši pazūd pļavā. Zīļuks grib iepazīt pasauli, kurā nokļuvis, bet vispirms jāiemācās staigāt. Meklējot savu pazudušo cepuri, viņš nokļūst kukaiņu Stiebru ciemā. Te Zīļuku sagaida jauni pārsteigumi.

 

Es gribu redzēt rūķīšus (rež. Nils Skapāns,13 min)

Krāsaini džungļi, dancojoši rūķi un pirātmeitene Vanesa. Tas ir pavisam parastas un ļoti jaukas meitenes stāsts. Tas nekas, ka viņa ir neredzīga...

 

Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu (rež. Roze Stiebra, 9 min)

Stāsts par to, kā atraktīvais un asprātīgais Brālītis Trusītis uzvarēja briesmīgo Lauvu.

Pēc amerikāņu pasakas motīviem.

 

Tīģeris (rež. Jānis Cimermanis, 8 min)

Nakts vidū cauri pilsētai brauc neparasta auto karavāna. No rīta bērni uz ielas atrod lielu kasti, no kuras atskan mīklainas skaņas. Tiek izsaukti Avārijas Brigādes vīri.

 

Kā lupatiņi mazgājas (rež. Edmunds Jansons, 7 min)

Četri mazie Lupatiņi – Zeķīte, Cimdiņš, Spilventiņš un Lakatiņš – ir auduma bērniņi no audumu mājas, kuri iepazīst pasauli. Kādu vakaru Lupatiņi dodas mazgāties, viens pēc otra sabīstas no vannas istabas Briesmoņa, iepazīstas ar Ūdentiņu, un visi kopā sacer Kaķim dziesmu par mazgāšanos.

 

Burvīga diena (rež. Nils Skapāns, 13 min)

Pavisam parasta diena pārvēršas piedzīvojumā un kļūst par Burvīgu dienu.

 

Korrida (rež. Jānis Cimermanis, 5 min)

Spānijas galvaspilsētas Madrides galvenajā arēnā notiek buļļu cīņas. Šoreiz Toreadoram neveicas – nākas glābties no Buļļa bēgot. Patvēries no saniknotā zvēra kokā, Toreadors ķeras pie mobilā telefona. Zvanu saņem Avārijas Brigāde. Tas ir vīru pirmais izsaukums darbam Eiropā. Sakāpuši jaunajā dzeltenajā lidmašīnā, trīs brašuļi nekavējoties dodas glābšanas misijā.

 

Joka pēc alfabēts (rež. Reinis Kalnaellis, 3 min)

Īss stāsts par peli un žurku, kuras, viena otru ķircinot, tomēr kopā priecājas par pasauli – košām krāsām un pārmaiņām pilnu. Filmā atdzīvojušies Indras Sproģes grāmatas “Joka pēc alfabēts” tēli, kurus pavada Renāra Kaupera sacerēta un kopā ar bērnu vokālo grupu “Nianse” iedziedāta dziesmiņa. Filma palīdz bērniem apgūt latviešu alfabētu.

 

 

Ieejas maksa: Ls 1-; Ls 0,50

 

*Biļetes varēs iegādāties pirms filmu seansiem pasākuma norises vietās.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv