Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.maijs  


10.maijā notiks konference „Muzejs pilī. Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja pieredze”"

Šogad maijā noslēgsies 3 gadus ilgais projekts, kura ietvaros Cēsu Jaunā pils būs pilnībā restaurēta un muzejā atvērta jauna pastāvīgā ekspozīcija „Cēsis – Latvijas vēstures simbols”. Lai dalītos pieredzē par projekta īstenošanā sastaptajiem izaicinājumiem, kas saistās ar sabiedrības atvērta muzeja ierīkošanu kultūrvēsturiskā piemineklī, Cēsu Vēstures un Mākslas muzejs rīko konferenci interesentiem un nozares speciālistiem.

 

Konferencē varēs uzzināt par problēmām un to risinājumiem, ar kurām sastapās projekta autori, restaurējot Cēsu Jaunās pils telpas, atjaunojot agrākos sienu gleznojumus un krāsojumus, kā arī veidojot pils telpās 19.gadsimta interjeru. Dalībnieki varēs uzzināt, kā no jauna tapa mūsdienīga vēstures ekspozīcija „Cēsis-Latvijas vēstures simbols”, kas atspoguļos galvenos vēstures notikumus Latvijā, kas notikuši tieši Cēsīs, un kādas norises plānotas pils muzejā turpmāk, padarot to par aktīvu sabiedrisku centru Vidzemē.

 

Konferencei lūdzu pieteikties līdz 2012.gada 7.maijam, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: cesis@cesis.lv. Pieteikumā lūdzu minēt dalībnieka pārstāvēto organizāciju, amatu un kontaktinformāciju. Vietu skaits ierobežots.

 

Konference tiek organizēta Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta „Cēsu pils kompleksa revitalizācija tūrisma attīstībai” ietvaros ar Eiropas Reģionālās Attīstības fonda un Latvijas valsts atbalstu.

 

Papildu informācija: Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne, tel. 64122654, Dace.Tabune@cesis.lv.

 

Konferences programmu skatīt ŠEIT

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Projektu vadītāja

Tālr.: 64127755, 27878275.

E-pasts: Ilona.Asare@cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv