Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 2.jūnijs  


Maija parkā atklāts spēļu laukums mazuļiem

   Ceturtdien 1.jūnijā Cēsīs īsā vizītē bija ieradies Bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks. Viņš  kopā ar pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Mihaļovu atklāja mazuļu spēļu laukumu Maija parkā. Cēsu pilsētas mākslas skolas direktors Vilnis Kļaviņš spēļu vietu veidoja kopā ar dēliem. Ir realizētas interesantas skolas audzēkņu idejas. Arī atklāšanas ceremonija bija oriģināla – A. Baštiks un A. Mihaļovs dabūja pastrādāt ar kaltu un āmuru, pieliekot punktu spēļu laukuma izveidei.

   Bērnu un ģimenes lietu ministrija izstrādājusi projektu, kas paredz   bērnu spēļu laukumu ierīkošanai visos Latvijas rajonos. Katra laukuma ierīkošanai paredzēti divi tūkstoši latu. Kā atzina pilsētas ainavu arhitekts Jānis Sirlaks,  Maija parks ir iecienīta atpūtas vieta ģimenēm, taču pietrūka vieta, kur brīvi varētu spēlēties paši mazākie. Ministrs pateicās V. Kļaviņam par lielisko darbu un atzina, ka mazuļu spēļu laukums labi iekļaujas parka plānojumā. Savukārt A. Mihaļovs uzsvēra, ka Cēsu domei izveidojusies ļoti rezultatīva sadarbība ar Bērnu un ģimenes lietu ministriju. Pirms neilga laika tika atklāta ar ministrijas atbalstu tapusī jauniešu māja, kas izbūvēta bijušajā domes katlu mājā. Tagad veiksmīgi realizēts vēl viens kopīgs projekts.

   Pēc spēļu laukuma atklāšanas A. Baštiks  iepazinās ar paveikto Maija parka rekonstrukcijā un ar A. Mihaļovu pārrunāja turpmākās pašvaldības un ministrijas sadarbības iespējas. 

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs

4121677, 6479606Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv