Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.jūnijs  


Darba kalendārs 3.-8.jūnijs

Otrdiena, 3.jūnijs

  • Privatizācijas komisijas sēde, plkst.14.00

 

Trešdiena, 4.jūnijs

  • plkst.17.00 Cēsu pilsētas domes zālē notiks sabiedriskā diskusija par detālplānojumu zemes gabalam starp Piebalgas, Raiņa, perspektīvo Raiņa un Dārzniecības ielu. Diskusija paredzēta kā kopīga vēlmju apmaiņa iedzīvotājiem un domes speciālistiem, lai kopīgi izvērtētu abu pušu iespējas un vēlmes attīstīt s zemes gabalu.

·         no 4. līdz 6.jūnijam Zalcvēdelē (Salzwedel), Vācijā, notiks 28.Starptautiskās Hanzas dienas. Uz Vāciju dosies Cēsu pilsētas domes un Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra delegācija, lai Cēsis svētkos pārstāvētu jau desmito reizi. Cēsnieki Hanzas dienas ietvaros piedalīsies Hanzas pilsētu ekonomikas forumā un Hanzas komisijas sēdē. Ar daudzveidīgiem tūrisma materiāliem un suvenīriem pilsēta tiks pārstāvēta arī Hanzas dienu tirgū. Cēsu namiņa apmeklētājs tiks aicināts novērtēt arī Cēsu uzņēmēju sarūpēto veselību spēcinošo medu, rupjmaizi, ķiploku grauzdiņus un liepziedu tēju. Pateicoties AS „Latvijas Balzams” atbalstam viesiem būs iespēja nogaršot arī Rīgas Melno balzamu.

 

Ceturtdiena, 5.jūnijs

·         Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde, plkst. 8.30;

·         Tautsaimniecības komitejas sēde, plkst.10.00;

·         Sociālo lietu komitejas sēde, plkst.13.00;

·         Finanšu komitejas sēde, plkst.15.00;

·         Pieredzes apmaiņas braucienā uz Ahimu (Vācijā) dosies Cēsu pilsētas domes un Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” delegācija, kas tiksies ar Ahimas kolēģiem izglītības un sociālajā jomā, lai pārrunātu kopīgu projektu attīstību un līdzšinējo darbību.

·        Cēsīs sākas Starptautiskajai Vides dienai veltītie pasākumi. Vides dienu programmā paredzēti pasākumi dažādām mēŗķauditorijām, kas rosinās domāt un rīkoties videi draudzīgi:

¾      jau no plkst.10.00 Pils dārzā mazos cēsniekus priecēs un uz rotaļām par vides aizsardzību aicinās Latvijas Zaļā punkta atraktīvs personāžs;

¾      no plkst. 10.30 – 14.00 ZAAO vides projekta Cilvēks vidē darbu izstāde un iespēja spēlēt EKO cirku;

¾      plkst. 10:30 Cēsu Pils dārzā Latvijas Zaļais punkts Cēsu pilsētas Pirmskolas izglītības iestāžu un sākumskolas (1.-4.klašu) bērniem organizē teatralizētu uzvedumu, kura laikā bērnus un pedagogus iepazīstinās ar grāmatu „Rūķis šķiro”. Grāmatas galvenais varonis Rūķis un Zaļā punkta tēls Punktuālis dāvinās grāmatu bērniem, stāstīs un rādīs, kā un kāpēc ir jāšķiro atkritumi un jāsaudzē vide.

¾      vides sakopšanas talka Cīrulīšu dabas takās. Tikšanās vieta: Cīrulīšu pludmale (pie Informācijas centra). Aicināti arī iedzīvotāji. Piedalās Cēsu 4.arodvidusskolas audzēkņi.

¾      no plkst. 12.00 līdz plkst.13.300 laukumā pie Zvaigznes grāmatu nama Vides Aizsardzības klubs aicina uz muzikāli kultūrizglītojošu akciju;

¾      no plkst. 12.00 – 14.00 Izbraukuma EKO laukums Pils dārzā - atnes otrreizējās izejvielas un saņem pārsteiguma balvu no ZAAO! Cēsnieki ir aicināti uz norises vietu nogādāt otrreizējās izejvielas, ko iespējams nodot EKO laukumā – makulatūru, PET dzērienu pudeles, nolietotu sadzīves tehniku, pretī saņemot informāciju par atkritumu šķirošanas iespējām Cēsīs, kā arī pārsteiguma balvas no ZAAO. Aktivitāte saistīta ar to, ka jūlijā Cēsīs, Bērzaines ielā 31 tiks atklāts otrais EKO laukums Cēsīs.

 

 

Piektdiena, 6.jūnijs

·         Būvvaldes sēde, plkst. 13.00

·         Vienības laukumā no plkst. 9.00 visas dienas garumā būs ierobežota transporta kustība (satiksmi organizē pašvaldības policija), jo uzstādīs skatuvi „Disko Nakts Nr.802” pasākumam (7.jūnijs).

 

 

Sestdiena, 7.jūnijs

·         Cēsīs turpinās Starptautiskajai Vides dienai veltītie pasākumi Vides dienu programmā paredzēti pasākumi dažādām mēŗķauditorijām, kas rosinās domāt un rīkoties videi draudzīgi:

¾      plkst.11 – 14.00 Pils laukumā sāksies izcīņa par balvu orientēšanās sacensībās „Iepazīsti Cēsu dabu!”. Notiks arī nūjošana gida pavadībā. Gaidāmas pārsteiguma balvas pavasara talciniekiem un citi interesanti pasākumi!

¾      no plkst.11.00 – plkst.14.00, laikā, kamēr notiks orientēšanās Pils laukumā SIA „Ragn sells” demonstrēs savu jauno, tikko iegādāto videi draudzīgo atkritumu savākšanas mašīnu, darbosies SIA „Ragn sells” personāžs ar rotaļām un loteriju, kā arī klātesošos informēs par pareizām šķirošanas  iemaņām, iespējām un nozīmību.

·         no plkst. 9.00 slēgta iebrukšana Vienības laukumā. Skatīt karti.

·         no plkst. 9.00 līdz 21.00 slēgtas ielas: Apšu (posmā lapsu iela – Ata Kronvalda iela) un Ata Kronvalda iela (posmā Vaives iela – Apšu iela), jo šajā posmā izvietots Rallija tehniskais apkalpes punkts. (Iedzīvotājiem iebraukšana un izbraukšana šajās ielās tikai ar speciālām caurlaidēm, ko var saņemt Cēsu pilsētas domē 201.kabinetā (2.st.) līdz 06.02.2008. plkst.16.00); Skatīt karti.

·         plkst. 13.00 „ERGO Rallijs Cēsis” atklāšana Vienības laukumā. Skatīt karti.

·         no plkst. 15.00 līdz 19.30 slēgta iebraukšana un izbraukšana no vecpilsētas, kā arī pilsētas rallija ātrumposma trase. Skatīt karti.

·         plkst. 17.30 Cēsu pilsētas ātrumposms, starts Dārzniecības ielā. Skatīt karti.

·         plkst. 21.00 Vienības laukumā „Disko Nakts Nr.802” pasākums. Skatīt karti.

 

 

Svētdiena, 8.jūnijs

·        ierobežota kustība Vienības laukumā, satiksmi organizē pašvaldības policija; Skatīt karti.

·         no plkst. 8.00 līdz 15.00 slēgtas ielas: Apšu (posmā lapsu iela – Ata Kronvalda iela) un Ata Kronvalda iela (posmā Vaives iela – Apšu iela), jo šajā posmā izvietots Rallija tehniskais apkalpes punkts. (Iedzīvotājiem iebraukšana un izbraukšana šajās ielās tikai ar speciālām caurlaidēm, ko var saņemt Cēsu pilsētas domē 201.kabinetā (2.st.) līdz 06.02.2008. plkst.16.00); Skatīt karti.

·        no plkst. 16.00 Vienības laukumā sākas „ERGO Rallijs Cēsis” apbalvošanas pasākums. Skatīt karti.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere
Cēsu pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
t.64121677,28645386
laura.zauere@dome.cesis.lv
www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv