Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.jūnijs  


Lasītājiem pieejams „Cēsu Vēstis” maija izdevums

 

Kopš 1.jūnija internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” maija izdevums, kurā atspoguļoti aizvadītie pasākumi un citas Cēsu novada aktualitātes.

 

Laikrakstā publicēti pašvaldības saistošie noteikumi par atvieglojumu piemērošanu nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Cēsu novadā. Līdz ar publicēšanu, šie noteikumi stājušies spēkā. Tāpat arī laikrakstā publicēti domes sēdēs pieņemtie lēmumi.

 

Vēl laikrakstā var iepazīties ar informāciju par Līvu pamatskolas rekonstruēto pirmsskolas izglītības iestādi „Birztaliņas” un norvēģu viesiem, ar informāciju par jaunizveidoto pašvaldības aģentūru „Cēsu kultūras un Tūrisma centrs” ar tās centra direktori Jolantu Sausiņu, ir aplūkojama fotoreportāža no aizvadītajiem Livonijas svētkiem, kā arī pieejams jūnija pasākumu plāns un cita iedzīvotājiem svarīga un aktuāla informācija.

 

Sevišķi jauniešiem noderīga informācija ir par jaunajām labiekārtotajām kopmītnēm, kurās būs iespēja apmesties Cēsīs studējošajiem jauniešiem, kas dzīvo ārpus pilsētas.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajās ēkās Bērzaines ielā 5, Raunas ielā 4 un Bērzaines ielā 16.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību praktikante

Kristīne Konovalova

Tālrunis 64121677

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv