Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.jūnijs  


Cēsīs informēs par mājokļu renovāciju


Š.g. 10.jūnijā Cēsīs informatīvas kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros notiks informatīvs seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Semināra laikā interesenti tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” iespējām, nosacījumiem un ieguvumiem.

 

Semināra mērķis ir aktivizēt privāto un pašvaldību apsaimniekošanas uzņēmumu iesaistīšanos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas procesā, informējot par pieejamo Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai. Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Pašvaldību savienība,  Cēsu novada Dome sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru.

 

Pasākuma mērķauditorija ir apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības, dzīvokļu īpašnieki un būvniecības uzņēmumi.

 

Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, ēku siltināšanas ieguvumiem un to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā - no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Seminārā piedalīsies arī Ģ.Beikmanis, SIA „CDzP” valdes priekšsēdētājs. Seminārā piedalīsies Cēsu novada Domes priekšsēdētājs Gints Šķenders  un Ekonomikas ministrijas pārstāvji.

 

Seminārs notiks š.g. 3.jūnijā plkst. 11:00 Pļavas ielā 5, Magnus Biznesa inkubatora telpās. Laipni aicināti visi interesenti.

 

Pēc semināra būs iespēja uzdot jautājumus par projektu sagatavošanu, būvniecības procesa organizēšanu un citiem jautājumiem Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, kā arī kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem.

 

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties Ekonomikas ministrijā (inese.berzina@em.gov.lv, 67013240, 26578158)

 

Informatīvā cikla par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras un Ekonomikas ministrijas darbinieki viesosies kopumā 13 pilsētās. Nākamie semināri būs Cēsīs (10.jūnijā), Daugavpilī (17.jūnijā);  Limbažos (29.jūnijā) Aizkrauklē (2.jūlijā); Iecavā (8.jūlijā); Kandavā (9.jūlijā); Rēzeknē (15.jūlijā); Aucē (22.jūlijā) un Rīgā (27.jūlijā).

 

Par aktivitāti

 

Eiropas Savienības aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 37 milj. lati.

 

Sīkāku informāciju par Aktivitāti var saņemt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, Klientu apkalpošanas nodaļā (Rīgā, Pērses ielā 2, tālr.: 67039499) vai interneta mājas lapā www.liaa.gov.lv vai arī pa e-pastu jautajumi@liaa.gov.lv.

 

Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter - twitter.com/siltinam.

 

„ERAF aktivitāte „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības

uzlabošanas pasākumi””

 

2010.gada 10.jūnijs, plkst. 11:00

Cēsis, Pļavas iela 5 (Magnusa biznesa inkubatora telpās)

 

 

DARBA KĀRTĪBA

 

 

10:45 -11:00 Semināra dalībnieku reģistrācija

 

11.00 -11.07  Ekonomikas ministrijas pārstāvja uzruna

 

11.07 – 11:14 Cēsu novada Domes pārstāvja uzruna

 

11:14 – 11:35 Mājas energoefektivitātes paaugstināšana. Jautājumi un atbildes

 

Andris Mālnieks, Ekonomikas ministrija

 

11:35 – 11:50 Labais piemērs mājokļu renovācijā  

                        

Ģirts Beikmanis, SIA "CDzP”

 

12:50 – 13:40 Par ES aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”. Jautājumi un atbildes

 

Signe Kajaka, Ekonomikas ministrija

 

13:40 – 14:05 Kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā? Jautājumi un atbildes

 

Andris Mālnieks, Ekonomikas ministrija

 

 

14:05– 14:30 Jautājumi un atbildes.
Informāciju sagatavoja

 

Evita Urpena

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

67013103Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv