Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 2.jūlijs  


Jūlijs - Cēsu TIC jubilejas mēnesis

Jūlijā Cēsu Tūrisma informācijas centrs (TIC) atzīmē 6 gadu jubileju, kopš tas atrodas kādreizējā Cēsu pils kučiera dzīvojamā mājā jeb tā saucamajā kučiera namiņā, kas celts 19.gs. otrajā pusē. Savā jubilejas mēnesī Cēsu TIC apmeklētājus sagaidīs ar jauniem piedāvājumiem suvenīru un tūrisma informācijas materiālu klāstā.   

 

Esošo suvenīru klāstu papildinās jauni keramikas lukturīši, kas izgatavoti SIA „Raunas ceplis”. Apmeklētāju iecienīto „Cēsu alus” suvenīru piedāvājumu papildinās pavisam jauni praktiski suvenīri – piemēram, krekliņi, glāzes, īpašas aukstumsomas un jostas. Atgādinām, ka sadarbība ar AS „Cēsu alus” aizsākās jau 2005.gadā, kad pašvaldības aģentūra „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” noslēdza sadarbības līgumu ar „Cēsu alus” par uzņēmuma suvenīru izplatīšanu Cēsu TIC-ā.

 

Savukārt tūrisma informācijas materiālu klāstā aktualitāte būs atjaunotās reģionālās kartes par Piebalgu, Pārgauju, Līgatni un Raunu. Kartēs apkopota informācija par apskates objektiem, maršrutiem, naktsmītnēm un citiem tūrisma pakalpojumiem attiecīgajos novados. Kartes ir lielisks ceļvedis, kas sniedz svarīgāko informāciju veiksmīgam ceļojumam dažādās Cēsu rajona pusēs. Sekojot līdzi detalizēti izstrādātai kartei ar apzīmējumiem, tūristam ir iespēja izveidot pašam savu ceļojuma maršrutu, apmeklējot un iepazīstot sev interesējošās vietas. Kartes bez maksas būs pieejamas ikvienam TIC apmeklētājam. Jūlijā Cēsu TIC-ā varēs iegādāties arī pagājušā gada vērienīgākā notikuma - Cēsu 800 gades – DVD ierakstus.  

 

Cēsnieki un viesi ciemos ir īpaši gaidīti otrdien, 10.jūlijā, kad TIC būs parūpējies par nelieliem pārsteigumiem.

 

Kādreizējais kučiera namiņš ir labi saglabājies. Pēc ēkas restaurācijas, telpas īpaši pielāgojot tūristu vajadzībām, šeit kopš 2001.gada vasaras darbojas Cēsu TIC. Vien jāpiebilst, ka vispār Cēsu TIC pastāv kopš 1998.gada, kas nozīmē, ka jau nākamgad tas svinēs savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju.

Cēsu TIC ir viens no retajiem Latvijā, kas atbilst Latvijas Valsts Standartam par Tūrisma informācijas centriem. Šeit pieejama tūrisma informācija par Latviju un citām valstīm, par apmešanās, ēdināšanas un brīvā laika pavadīšanas iespējām rajonā un Latvijā, ir iespēja iegādāties suvenīrus, izmantot internetu, kā arī reģistrēt velosipēdus.

 


Cēsu TIC:
Pils laukums 1, Cēsis

64121815, 28318318

info@cesis.lv; skype: cesu_tic

www.turisms.cesis.lv

 

Darba laiks:

P. 9.00 – 18.00

O. – P. 9.00 – 20.00

S. 10.00 - 20.00

Sv. 10.00 – 18.00


 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 4127755, 26666365Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv