Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.jūlijs  


Cēsu novada domes uzsāk darbu

1.jūlijā Cēsu novada domes ārkārtas sēdē domes deputāti par domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēja līdzšinējo Cēsu pilsētas domes izpilddirektoru Jāni Rozenbergu, par izpilddirektoru iecēla līdzšinējo domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Mihaļovu, kā arī lēma par vēl 54 organizatoriskiem jautājumiem.

 

Dome apstiprināja, ka, apvienojoties Cēsu pilsētas pašvaldībai un Vaives pagasta pašvaldībai, tiek izveidota Cēsu novada pašvaldība.

 

Jaunās Cēsu novada domes deputāti apstiprināja Cēsu novada pašvaldības nolikumu, kas paredz pašvaldības pārvaldes struktūru, domes priekšsēdētāja, vietnieka un izpilddirektora pilnvaras, domes pastāvīgo komiteju kompetenci, domes darba reglamentu, līgumu slēgšanas procedūru, informācijas atklātības nodrošināšanu, iedzīvotāju pieņemšanas un iesniegumu izskatīšanas kārtību, kārtību, kādā amatpersonas rīkojas ar mantu un finanšu līdzekļiem, lietvedības kārtību, publiskās apspriešanas kārtību un administratīvo aktu apstrīdēšanas kārtību.

 

Deputāti ievēlēja četru pastāvīgo komiteju un 30 komisiju sastāvu.

Cēsu novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejā darbosies Ēro Rass; Ojārs Bicāns; Artis Rasmanis; Jānis Rozenbergs; Juris Žagars;Gunta Bērziņa un Imants Timermanis.

Cēsu novada domes Tautsaimniecības komitejā darbosies Mārtiņš Malcenieks; Aleksandrs Raubiško; Jānis Rozenbergs; Artis Rasmanis; Inese Suija- Markova; Imants Timmermanis un Māris Cīrulis.

Cēsu novada domes Sociālo lietu komitejā darbosies Voldemārs Vaivods; Māris Niklass; Gints Šķenders; Gunta Bērziņa; Daumants Vasmanis; Juris Žagars un Inese Suija- Markova.

Cēsu novada domes Finanšu komitejā darbosies Gints Šķenders; Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājs; Sociālo lietu komitejas vadītājs; Tautsaimniecības komitejas vadītājs; Mārtiņš Malcenieks; Inese Suija - Markova; Voldemārs Vaivods un Daumants Vasmanis.

Komiteju priekšsēdētāji tiks ievēlēti pirmajās komiteju sēdēs 9.jūlijā. Deputāti noteica, ka domes sēdes notiks reizi trīs nedēļās ceturtdienās plkst.13.00 un komitejas – ceturtdienā divas nedēļas pirms domes sēdes.

 

Tāpat deputāti lēma par domes priekšsēdētāja, vietnieka un izpilddirektora amata atalgojumu apmēru, kas būs par 12,5% mazāks nekā iepriekš, noteica deputātu darba atalgojumu, kā arī apstiprināja Cēsu novada domes darba samaksas noteikumus.

 

Ar domes lēmumu noteica, ka Cēsu novada pašvaldība un Vaives pagasta pārvaldes līdz 2010.gadam darbosies kā patstāvīgas budžeta iestādes. Par Vaives pagasta pārvaldes vadītāju iecēla līdzšinējo Vaives pagasta padomes priekšsēdētāju Valdu Zaļaiskalnu.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv