Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 2.augusts  


Taps apvienošanās projekts Cēsu novada izveidošanai

Cēsu pilsētas deputāti atbalstīja Domes Attīstības un teritorijas plānošanas komisijas priekšlikumu uzsākt izstrādāt pašvaldību apvienošanās projektu Cēsu novada izveidošanai saskaņā ar Cēsu rajona pašvaldību pieņemtajiem lēmumiem.

Jau ziņots, ka vēlmi apvienoties Cēsu novadā un novada izveidi uzticēt Cēsu pilsētas domei ir izteikušas 12 Cēsu rajona pašvaldības – Drustu, Dzērbenes, Taurenes, Skujenes, Vaives, Zaubes, Nītaures, Kaives, Veselavas, Liepas un Mārsnēnu. Jāpiezīmē, ka tikai Vaives pagasta teritorija robežojas ar Cēsu pilsētu.

Apvienošanās projekta sagatavošanai Cēsu pilsētas dome veidos speciālistu darba grupu.

            Lai pārrunātu ar reģionālo reformu saistītos jautājumus, rīt, 3.augustā Cēsu pilsētas domē ar Cēsu rajona pašvaldību vadītājiem tiksies Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs Aigars Štokenbergs.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv