Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.augusts  


Palīdzēsim Cēsu novada Rāmuļu pamatskolai iegūt Montesori mācību materiālus bērniem ar speciālajām vajadzībām.

 

Rāmuļu pamatskola piedalās www.labiedarbi.lv rīkotajā 4. projektu konkursā. Projekts jau ir izvirzīts 2. kārtā, kur tagad noteicošais būs balsojums.

Rāmuļu pamatskolā tiek integrēti 8 bērni ar vieglu garīgu atpalicību. Viņi mācībās ir ļoti centīgi, taču grūtības sagādā matemātisko prasmju apguve. To apguvei ir nepieciešama speciāla - Montesori materiālā bāze.

Ikdienā skolotājiem darbs ar šiem bērniem klasē ir ļoti grūts. Ir jāspēj ne vien iemācīt pārējiem bērniem jauno vielu, bet arī strādāt ar bērniem, kuriem ir viegla garīga atpalicība. Montesori materiāli atvieglotu ne vien skolotāju darbu, bet arī padarītu šiem bērniem mācību procesu interesantāku. Šos materiālus skolotāji varēs izmantot arī sākumskolas klasēs, strādājot ar bērniem, kuriem ir mācīšanās traucējumi. Skolotāji jau ir apguvuši Montesori metodiku. Materiāli nenolietojas un viņus varēs izmantot vairākus gadus. Bērni dejo skolas deju kolektīvā, dzied ansamblī, apmeklē vizuālās mākslas pulciņu.

Balsot var: 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

Montesori mācību materiāli bērniem ar speciālajām vajadzībām.

ATBALSTĪSIM SAVĒJOS!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv