Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.augusts  


6.augustā Intara Busuļa koncerttūre AKTs Cēsīs

Ar šī gada 2.jūliju sākusies Intara Busuļa pirmā solo koncerttūre Latvijas pilsētās. Prezentējot savu jauno dubultalbumu “AKTs”, Intars ar grupu jau viesojies Liepājas “Pūt Vējiņos”, Ventspils Reņķa dārzā, dzimtajā Talsu Sauleskalna estrādē, Madonas, Valmieras un Jēkabpils pilsētas estrādēs. Priekšā vēl vizīte Cēsīs, skaistajā Pils parka estrādē (06.08.) un tūres gala pietura Jūrmalā (13.08.), Dzintaru koncertzālē.

Nosacītās divās daļās būvētais koncerts ir nokrāsām piesātināts – atraktīvus muzikālos numurus papildina Intara un grupas dalībnieku savstarpējie joki, komentāri un dziesmu pieteikumi, neaizmirstot iesaistīt arī skatītājus. Estrāžu specifika ļauj pilnā apmērā izbaudīt to prieka un pelnītas atpūtas sajūtu, ar kuru cilvēki ikreiz nākuši uz pasākumu. Brīvdabas gaisotne, savukārt, sniedz īpašu enerģiju, ko mūziķi, pašiem pat neapzinoties, iemieso katrā koncerta numurā. 

Jaunā dubultalbuma un koncerttūres nosaukums “AKTs” nav nejaušs. Kā jau ierasts, katrs Intara iznāciens ir kā atsevišķa, neatkarīga etīde – spilgts akts, kurā blīvos slāņos izkārtota kopā ar Kārli Lāci rakstītā mūzika, dzejnieku radītie panti un ikreiz kāda īpaša sajūta, kas nāk no paša mākslinieka – kā pēdējais otas triepiens vai sarkainais ķirsis uz putukrējuma cepures, ne pielikt, ne atņemt.

Sava artava koncertos ir arī tūres lieldraugiem Amigo un Nokia, kas sarūpējuši atrakcijas, konkursus un īpašas balvas uzvarētājiem. Katrā pilsētā tiek reģistrēts arī savdabīgs skaļuma rekords – tas nu tagad paliek katra Valmierieša, Jēkabpilieša, Cēsinieka vai Jūrmalnieka ziņā, pārsist vai nepārsist iepriekš uzstādītos skaļuma rekordus citās pilsētās. Lielākam efektam var sākt gatavoties jau mājās apstākļos – dziesma, kas jāatkārto, protams, ir neviena cita kā šī gada hokeja himna “Spēka dziesma”. 

Kopā ar Intaru tūres koncertos uz skatuves kāpj grupa Sweet Waterz, vokālais trio Lady’s Sweet un tautas deju ansamblis “Uguntiņa”.

Tuvākie koncerti:

06.08. – Cēsīs,  Pils parka estrādē

13.08. – Jūrmalā, k/z “Dzintari”

Biļetes uz visiem koncertiem pieejamas Biļešu servisa kasēs (DUS Statoil, Pasta nodaļās un Swedbank filiālēs) vai internetā www.bilsesuserviss.lv 
Biļetes cena: Ls 4, -Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv