Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.augusts  


Mākslas festivāls ”Cēsis 2012” piedāvā īpašu programmu jauniešiem

Šajā nedēļas nogalē Mākslas festivāls ”Cēsis 2012” piedāvā īpašu programmu jauniešiem.

 

Piektdienas vakarā plkst. 20:00 aicinām apmeklēt koncertu ”Eksperiments un izcilība. Šnē un domubiedri”, kurā muzicēs jauniešu koris ”Kamēr...” un kamermūzikas orķestris Sinfonietta Rīga. Koncertā tiks atskaņots lietuviešu komponistes Justes Janulītes speciāli radītais jaundarbs Observation of Clouds, kā arī citi brīnišķīgi skaņdarbi.

 

Sestdien iesakām mierīgi apskatīt visas četras Festivāla izstādes, bet vakarā apmeklēt jauniešu izrādi ”Nepareizas dzīves skola”, kuru iestudējusi jaunā un talantīgā režisore Paula Prozoroviča. Izrāde, kas tapusi pēc Mairas Dobeles stāstu motīviem un ir Dirty Deal Teatro iestudējums, stāsta par divu pusaudžu pirmo mīlestību. Lai arī izrāde galvenokārt domāta tiem, kas tieši šobrīd piedzīvo līdzīgas sajūtas kā izrādes varoņi, to ir interesanti un vērtīgi skatīties arī cilvēkiem, kam pusaudžu vecums jau aiz muguras.

 

Pēc izrādes noskatīšanas visus aicinām apmeklēt Audience Killers koncertu jaunajā Cēsu bārā ”Zaļa Zāle”. Audience Killers ir pēdējā gada atpazīstamākā jaunā muzikālā apvienība, kas savā mūzikas izpildījumā meistarīgi apvieno sintīpopu un dance-roku, radot aizraujošus, plūstoši dinamiskus skaņu ritmus.

 

Šeit http://www.youtube.com/watch?v=dRXY6L98QdU  varat noklausīties kādu no grupas skaņdarbiem. Ieeja pasākumā bez maksas.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv