Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.septembris  


Šodien Vidzemes TV tiešraides tēma – izglītība Cēsīs!

Otrdien, 2.septembrī, plkst. 21.30 VTV skatieties tiešraides interviju ar Cēsu pilsētas domes izglītības metodiķi Dzintru Kozaku un Cēsu 4. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju Māru Rozenbergu.

 

Tiešraides laikā, kas ilgs pusstundu, izglītības speciālisti runās par izglītības iespējām Cēsīs, mazo un lielo cēsnieku iespējām apgūt dažādas prasmes un iemaņas, kā arī par izglītības piedāvājumu pilsētā. Intervijas laikā tiks runāts arī 2007.gadā uzsāktās pirmsskolas izglītības iestādes celtniecību Cēsīs, tās būvniecības gaitu, plānotajiem darbu termiņiem, iestādes izglītības piedāvājumu un citām aktualitātēm.

 

Skatītājiem ir iespēja iesaistīties intervijas veidošanā, zvanot pa tiešraides laikā norādīto tālruņa numuru un uzdot savu jautājumu.

 

Lai savos televizoros ikviens cēsnieks varētu skatīties VTV, uzstādiet savam televizoram meklēšanas funkciju un meklējiet Latvijas ziņu kanālu (LZK), kas no plkst.20.00 pārslēdzas uz VTV un raida aktualitātes Vidzemē.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv