Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.septembris  


Mersedess, ko reiz stūmis Renārs Kaupers, iestūrē „Cēsu Uzņēmējā”

 

Šo sestdien, 4. septembrī, pirmo reizi izstādes „Cēsu Uzņēmējs” ietvaros visas dienas garumā pie Cēsu pilsētas sporta kompleksa notiks „Auto. Moto” skate, kurā būs aplūkojami spēkrati no Cēsu novada garāžām.

 

„Taupu, saudzēju un vienreiz gadā izbraucu,” tā par savu 1967. gada mersedesu, kuru reiz drauga kāzās Rīgā uz Čaka ielas palīdzējis iestumt mūziķis Renārs Kaupers, saka tā saimnieks, motokrosa čempions Artis Rasmanis. Šogad brūni bordo krāsas E230 klases mersedesu, kas atceļojis no Holandes, Artis labprāt izrādīs saviem novadniekiem sestdien.

 

Izstāde „Auto. Moto” ir notikums, kuram par godu 1947. gada motocikla BMW R35 saimnieks, motosporta veterāns Pēteris Serģis, tērpsies senlaicīgā stilā šūtā ādas kostīmā, kas pieskaņots viņa braucamrīkam. Pētera 90. gados iegādātais un paša rokām restaurētais motocikls arī būs viens no izstādes „Auto. Moto” eksponātiem, un saimnieks sola, ka apmeklētāji varēs ne tikai motociklu aplūkot, bet arī pielaikot dažus pagājušā gadsimta 30., 40. gadu motobraucēju aksesuārus. Viņš atzīst, ka motociklam piemīt īpašs šarms. „Reizi pa reizei izbraucu pusdienās vai kādās darīšanās. Mans motocikls nav cimperlīgs, tādēļ dodos ar to arī uz retro pasākumiem,” stāsta melnā BMW saimnieks.

 

Izstādē „Auto. Moto” būs aplūkojami ap divdesmit auto un moto eksponāti, katrs ar savu vēsturisku stāstu. Būs gan padomju laiku nostalģija, gan kāds Holivudas filmas cienīgs kadrs. Sestdien no plkst. 12:00 līdz 14:00 notiks arī īpašas aktivitātes ar moto kluba „Livonija” motobraucēju piedalīšanos.

 

 

 

Izstādes „Cēsu Uzņēmējs 2010” darba laiks:

  • 3. septembrī no plkst. 15:00 – 19:00 (ieejas biļetes cena – 0,30 Ls)
  • 4. septembrī no plkst. 09:00 – 19:00 (ieejas biļetes cena – 0,30 Ls)

Izstādes „Cēsu Uzņēmējs 2010” precīza norises programma un karte:

 

 

Izstādi rīko: Cēsu novada pašvaldība, sadarbībā ar Cēsu tūrisma un kultūras centru.

 

Papildus informācija:

 

Liene Kupča, liene.kupca@gmail.com

+ 371 29420094Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv