Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 2.septembris  


2.septembrī mobilā ekspozīcija „Inovācijas busiņš” Cēsīs

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Banku augstskolu ir izveidojusi mobilo ekspozīciju „Inovācijas busiņš”. Septembrī mobilā ekspozīcija atstāk demostrējumus izglītības iestādēs, apmeklējot Cēsu 2.vidusskolu.

 

2.septembrī no plkst. 10:00 - 16:00 „ Inovācijas busiņu”  būs iespējams apmeklēt Cēsu 2.vidusskolā, Valmieras ielā 19, Cēsīs.

 

„ Inovācijas busiņš”  ir mobila ekspozīcija, kas viegli uztveramā veidā popularizē dabas un dzīvības zinātnes, interesantus tehnoloģiskos risinājumus, inovācijas būtību un daudzpusīgumu ar mērķi rosināt tehnoloģisko jaunradi, inovatīvu domāšanu un inovatīvu darbību Latvijas sabiedrībā. Mobilo ekspozīciju ir izveidojusi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Banku augstskolu.

 

 Ekspozīcijas apmeklējums ir bez maksas. Demonstrējuma ilgums – 45 min.

 

„Inovācijas busiņa” izbraukumi notiek jau no šā gada maija mēneša un ekspozīcija ir demonstrēta izglītības iestādēs, pilsētas svētkos un bērnu vasaras nometnēs, apmeklējot dažādus Latvijas novadus.  

 

Tuvākie „Inovācijas busiņa” pieturas punkti septembrī  būs Krāslavā, Bebrenē, Preiļos un Jēkabpilī.

 

Izglītības iestādes, kas vēlas pieteikt Mobilās ekspozīcijas demonstrējumu saviem audzēkņiem ir iespēja to izdarīt mājas lapā: www.inovacijas busins.lv

 

Projekts tiek īstenots un finansēts darbības programmas “Uzņēmējdarbība un inovācijas” aktivitātes “Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv