Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 20.maijs   Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2011.gada 2.septembris  


INFORMĀCIJA PAR CĒSU NOVADĀ ESOŠO VĒLĒŠANU IECIRKŅU DARBA LAIKU UN IECIRKŅA KOMISIJU SASTĀVU

11.Saeimas vēlēšanas notiks sestdien, 2011.gada 17.septembrī.

Cēsu novadā ir 5 vēlēšanu iecirkņi:

362. -   PASTARIŅA PAMATSKOLA, Raunas iela 7, Cēsis, Cēsu nov.;

363. -   FIRMA „CATA”, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov;

364. -   1.PAMATSKOLA, Gaujas iela 17, Cēsis, Cēsu nov.;

365. -   VALSTS ĢIMNĀZIJA, Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu nov.;

387. -   PAGASTA PĀRVALDE, „Kaķukrogs”, Vaives pagasts, Cēsu nov.

 

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks no 7.septembra līdz 16.septembrim darba dienās ir no plkst. 14:00 līdz 18:00, sestdienā, svētdienā no plkst. 9:00 līdz 13:00.

 

Aktuāla informācija par vēlēšanu iecirkņu darba laiku atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapas www.cvk.lv sadaļā „Vēlēšanu iecirkņi”.

 

Vēlēšanu iecirkņa komisijas saskaņā ar Cēsu novada vēlēšanu komisijas 2011.gada 23.augusta lēmumu ievēlētas šādā sastāvā:

 

  1. 362. vēlēšanu iecirknis – PASTARIŅA PAMATSKOLA:
    1.1. Drosma Baze – priekšsēdētāja;

1.2. Iveta Zāģere – sekretāre;

1.3. Aldis Beroza;

1.4. Andris Astahovskis;

1.5. Jānis Eglīte;

1.6. Guna Pikse;

1.7. Anna Bāze.

Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Gita Šneidere.

 

  1. 363. vēlēšanu iecirknis – FIRMA „CATA”:
    2.1. Aivars Baiža – priekšsēdētājs;

2.2. Vija Žbanova – sekretāre;

2.3. Malda Kezika;

2.4. Rasma – Silvija Punāne;

2.5. Zanda Podziņa;

2.6. Inguna Ģipsle;

2.7. Jānis Osis.

Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Valda Švāne.

 

  1. 364. vēlēšanu iecirknis – 1.PAMATSKOLA:
    3.1. Anna Būre – priekšsēdētāja;

3.2. Ilze Breide – sekretāre;

3.3. Lelde Baltiņa;

3.4. Solvita Būre;

3.5. Vilnis Briedis;

3.6. Ilze Būre;

3.7. Antra Avena.

Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Vija Doveika.

 

  1. 365. vēlēšanu iecirknis – VALSTS ĢIMNĀZIJA:
    4.1. Olita Neimande – priekšsēdētāja;

4.2. Anita Slaidiņa – sekretāre;

4.3. Lidija Lisovska;

4.4. Līga Olte;

4.5. Inese Sīmane;

4.6. Margita Grāvere;

4.7. Inese Kukaine.

Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Vivita Rudzīte.

 

  1. 387. vēlēšanu iecirknis – PAGASTA PĀRVALDE:
    5.1. Pāvels Dzalbs – priekšsēdētājs;

5.2. Inga Andersone – sekretāre;

5.3. Jānis Ozoliņš;

5.4. Tamāra Bukovska;

5.5. Jāzeps Meikstums;

5.6. Uldis Voitkevičs;

5.7. Vita Knāķe.

Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Agne Jakovļeva

 

Cēsu novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Aivars Ābols

 

Cēsu novada vēlēšanu komisijas sekretāre Sandra Ratnika                                                                                                   

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv