Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 2.oktobris  


Cēsīs gaišāk un drošāk

Turpinās darbi pie apgaismojuma rekonstrukcijas pilsētā. Šogad realizējot ERAF projektu „Mazaizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošības uzlabošana”, rekonstruēts apgaismojums Krišjāņa Valdemāra ielā LVL 19 799.83 apmērā. Rekonstrukciju veica SIA „Spriegums”.

Gaišāks kļuvis vēl viens pilsētas tumšais nostūris - Uzvaras bulvāris no Noliktavas ielas līdz Jāņa Poruka ielai, kā arī Rožu laukuma rajons.

Turpinās darbi pie apgaismojuma rekonstrukcijas un uzstādīšanas Lapsu ielas posmam no Vaives līdz Jāņa Poruka ielai, kā arī Bērzaines pusē, kur, sadarbībā ar Latvenergo speciālistiem, izbūvēs apgaismojumu Alfrēda Kalniņa, Gravas, Paegļu un Ziemeļu ielu rajonā.

Apjomīgi rekonstrukcijas darbi notiks Raunas ielā, kur paredzēts ieklāt apgaismes, optiskos un videonovērošanas kabeļus. Pēc kabeļu ieklāšanas pastāvīga pašvaldības policijas videonovērošana būs nodrošināta stacijas laukumā, Pastariņa skolas pagalmā un skvēra „Četri vēji” rajonā.

Tuvākajos plānos ir arī Birzes un Loka ielu, Festivāla ielas un Rīgas ielas posma no Raiņa ielas līdz pilsētas robežai apgaismojuma rekonstrukcija.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv