Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.oktobris  


Skolas un bērnudārzus aicina pieteikties vides projektā „Cilvēks vidē”

ZAAO atgādina par iespēju iesaistīties vides projekta „Cilvēks vidē” konkursos - pieteikšanās termiņš skolām un bērnudārziem ir pagarināts līdz 10.oktobrim. Prieks par tām izglītības iestādēm, kas jau pieteikušās un ir uzsākušas darbu. Pirmajam pieteikuma termiņam noslēdzoties, savu dalību projektā apstiprinājušas jau 58 skolas, 26 bērnudārzi un 13 vispārizglītojošo skolu PII grupas, kas atrodas ZAAO darbības reģionā.

 

Skolu audzēkņus aicinām piedalīties konkursos „ZAAO pastkarte”; „ZAAO mēneša jautājums” un „Šķiroto atkritumu akcija”. Šajā mācību gadā tiks rīkoti arī trīs jauni, nebijuši konkursi - „Krustvārdu mīklas par atkritumiem”, "Jauna dzīve tekstilizstrādājuma atkritumiem" un foto konkurss „Cilvēks sakoptā vidē”.

Bērnudārziem piedāvājam konkursus: „ZAAO pastkarte”, „Šķiroto atkritumu akcija”, „Mīklas par atkritumiem”, savukārt no jauna atdzīvināsim jau piemirsto, bet iecienīto konkursu „Ekoloģiskais ķirbis 3”, kas savu aktīvo darbību uzsāks 2013. gada pavasarī.

 

Šajā mācību gadā jaunums ir vides konkursi tieši Mākslas skolām un Izglītības interešu centriem. Šīm izglītības iestādēm ZAAO sagatavojis interesantus un ļoti radošus uzdevumus - „Karikatūras par atkritumiem” un animācijas un video konkursā „Cilvēks. Daba. Atkritumi.”.

 

Aicinām jauniešus piedalīties individuālos konkursos un aptaujās sociālajā tīklā draugiem.lv izveidotajā profilā „ZAAO EKO burziņš”.

 

Papildus informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” konkursa nolikumiem un pieteikšanos atrodama www.zaao.lv, sadaļā „Sabiedrības izglītošana”. Sekojiet līdzi jaunumiem!

 

Ieva Veģere

ZAAO Vides izglītības speciāliste

ieva.vegere@zaao.apollo.lv

t.29106330Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv