Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.oktobris  


Cēsnieki izvēlas kultūras pasākumus

Zināms, ka Latvijā Cēsis pazīst kā kultūras un mākslas notikumu pilsētu, taču galvenais, lai kultūras un izklaides pasākumi apmierinātu arī pašus cēsniekus. Tāpēc septembra sākumā Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicināja cēsniekus mēneša laikā iesniegt idejas un priekšlikumus, kā padarīt Cēsu kultūras dzīvi vēl interesantāku.

 

Kopumā rīks ir apmeklēts 900 reizes, iesniegtas 20 idejas, par kurām atdotas 120 balsis. Rezultāti rāda, ka cēsnieki vislabprātāk dotos uz muzikālajiem džeza vakariem Cēsu pilī, alternatīvās mūzikas koncertiem, svētdienas bērnu rītiem ar leļļu izrādēm, rokenrola pasākumiem. Taču iedzīvotāji Cēsu kultūras dzīves rīkotājiem iesaka arī citas idejas, piemēram, rīkot Eirovīzijas nacionālo atlasi Cēsīs, organizēt karnevālus, balles ar dzīvo mūziku, Jauniešu talantu pasākumus un iedrošina zinātnes centru Z(in)oo sarīkot atrakcijas.

 

Aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” visas idejas izvērtēs un iespēju robežās iekļaus nākamā gada pasākumu programmā. „Šobrīd uzsākts darbs pie muzikālo vakaru organizēšanas Cēsu pilī piektdienu un sestdienu vakaros. Joprojām tiek organizēti un tiks organizēti bērnu rīti Izstāžu namā un Cēsu Jaunajā pilī, kā arī pasākumi ģimenēm ar bērniem. Pamatojoties uz pagājušā gada veiksmīgo pieredzi, organizējot grupas „Keksi” jubilejas koncertu Cēsīs, šobrīd ir uzsākts darbs, lai jau ar nākamo gadu šis pasākums kļūtu par tradīciju Cēsīs, iegūstot festivāla mērogu. Arī par jauniešu auditoriju tiek domāts, lai pasākumu piedāvājumā iekļautu arī šai mērķauditorijai saistošus pasākumus. Nākamajā gadā tiks turpināta aizsāktā sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām un privāto sektoru kopprojektu veidošanā kultūras piedāvājuma daudzveidošanai Cēsīs,” informē Cēsu Kultūras centra vadītāja Laimdota Lapiņa.

 

Atgādinām, ka pašvaldība ir ieviesusi ideju vākšanas rīku www.cesis.lv/idejas, kas turpmāk ļaus labāk sadzirdēt cēsnieku idejas. Pašvaldībā pastāvīgi notiek darbs pie daudziem uzlabojumiem novadā, tāpēc ļoti vēlamies redzēt iesaistāmies arvien vairāk iedzīvotājus! Aicinām cēsniekus aktīvāk piedalīties un reģistrēties, lai varam sazināties par Jums svarīgajiem jautājumiem un kopīgi padarīt Cēsis labākas!

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv