Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 2.novembris  


Studenti pētīs Cēsis

Piektdien, 2. novembrī Cēsu pilsētas domē  praksē uz vienu dienu plāno ierasties 20 Latvijas Universitātes neklātienes maģistratūras „Telpiskā attīstība un plānošana”  studenti.

 

Studenti ir  dažādu jomu profesionāļi no  privātām un  valsts  iestādēm, kā arī no dažām pašvaldībām (Liepājas, Talsiem, Saldus, Cēsīm,  Kuldīgas un  Rīgas). Cēsis ir izvirzīta kā viena no prakses vietām, līdz ar to būtu lūgums  būt atsaucīgiem un piedalīties sarunās.  

 

 Prakses dienas laikā studenti tiksies ar Cēsu pilsētas arhitektiem, komunālās nodaļas  inženieriem, uzzināsi informāciju par   domes darbu plānošanas jomā, kā arī iepazīsies ar plānošanas dokumentiem un kartogrāfiskajiem materiāliem. Dienas laikā studenti tiks informēti par pašvaldības sadarbību ar  dienestiem un  iestādēm, kā arī par jaunākajiem plānotajiem  projektiem  un problēmām to  ieviešanā.

 

Pēc informatīvās dienas daļas pilsētas domē, studenti dosies apskatīt pilsētu no plānošanas viedokļa.

 

Studenti pilsētā aplūkos tādas vietas kā staciju, tirgu, stadionu, Avotu ielejas parka zonu, Maija parku, Pils kompleksu, Rožu laukumu, Rīgas ielu,   Līvu laukumu un citas nozīmīgas pilsētas vietas.

 

Dienas noslēgumā paredzēta kopēja diskusija un viedokļu izteikšana domes zālē.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un Attīstības plānošanas nodaļa

T. 29478660

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv