Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.novembris  


3.novembrī Cēsīs informēs uzņēmējus par jaunām atbalsta un sadarbības iespējām

3.novembrī uz informatīvu pasākumu par jaunām biznesa atbalsta un sadarbības iespējam, kas sekmē biznesa attīstību, ir aicināti uzņēmēji un tie, kas savu biznesa ideju vēl tikai apkopo.

 

Pasākuma pirmajā daļā prezentācijas par pieejamām atbalsta iespējām esošajiem un topošajiem uzņēmējiem inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros demonstrēs Latvijas Investīciju Attīstības Aģentūra (LIAA). Pasākumu turpinās Rīgas Ekonomikas Augstskolas (REA) Mentoru Kluba vadītāja Zane Smilga, precīzāk iepazīstinot ar mentoringa programmas atbalsta iespējām uzņēmumiem, kā arī ar biznesa mentoringa instrumenta būtību, principiem, programmas realizāciju, uzņēmumu un potenciālo uzņēmēju iespējām un ieguvumiem, dalības iespējām, kritērijiem un pieteikuma procedūru.

 

Pasākuma otrajā daļā ir paredzēta tirgū pieredzējušā investīciju projektu speciālista Jura Grišina prezentācija par biznesa ideju un plānu sagatavošanu, kas ir viens no kritiskiem faktoriem, lai sekmīgi pretendētu uz valsts atbalsta programmām un konkursiem, piesaistītu finansējumu un ilgtermiņa partnerus.

 

Biznesa mentorings ir pasaulē atzīts kā spēcīgs instruments biznesa attīstības sekmēšanai. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta ietvaros, LIAA, REA Mentoru Klubs un Rīgas Ekonomikas augstskola organizē biznesa mentoringa programmas realizāciju Latvijā. Biznesa mentoringa atbalsts būs pieejams uzņēmumiem, sākot ar 2009.gada novembri līdz 2010.gadam septembrim.

 

 

Pasākuma norises laiks un vieta: 3.novembris, pulksten 15:00 - 17:00; Biznesa inkubatora Magnus telpās, Pļavas ielā 3A, Cēsīs.

 

Pielikumā – pasākuma programma.

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

Projekta „Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs”

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 29475722,

E-pasta adrese: sabine.ozolina@inbox.lv

www.vidzeme-innovation.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv