Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.novembris  


Cēsu 1. pamatskolas skolēniem aktīvs oktobris

„Cēsu 1. pamatskolai oktobris bijis radošs un interesantu pasākumu bagāts mēnesis. Aktivitātēs tika iesaistīti gan sākumskolēni, gan pamatskolēni, katram bija vecumam piemēroti pasākumi” informē Cēsu 1. pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Ilze Breide.

 

 

Mēneša sākums pagāja drošības zīmē - 5. oktobrī skolā viesojās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas inspektore Liāna Andžāne kopā ar kolēģēm un runāja gan par ceļu satiksmes noteikumiem, gan drošību uz ielas (sākumskolai), gan savstarpējām attiecībām, atbildību un atkarības problēmām (pamatskolniekiem).Kā turpinājums šai tēmai bija 12.oktobra koncertlekcija "Drošības ābece" (1. - 5. kl.), kuru vadīja komponists un pedagogs Didzis Rijnieks. „Pēc bērnu un skolotāju domām tā bija interesanta, atraktīva, izglītojoša stunda, kurā ar mūzikas palīdzību atkārtojām visiem sen zināmos satiksmes un drošas braukšanas noteikumus.” I. Breide.

 

 

13. oktobrī sākumskolas klases apmeklēja teātra "Kabata" izrādi "Karlsons" Priekuļu kultūras namā. „16. oktobrī skolā sagaidījām ciemiņus - mūzikas speciālistus no Vācijas pilsētas Hannoveres. Ciemiņiem sniedzām nelielu sveiciena koncertu un parādījām divas atklātās mācību stundas - Antra Svetoka - mūzikas stundu 4. klasē, bet Ilga Šķendere - kora stundu 5.- 9. klašu meitenēm.” stāsta I. Breide. 21. oktobrī Cēsu 1. pamatskolā viesojās un trīs stundas vadīja Cēsu mākslas skolas skolotājs, mākslinieks, vitrāžists Erro Rass. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar sarežģīto vitrāžas mākslu. Skolēni veidoja skices vienam no skolas logiem. Šajā pašā dienā blokflautu trio (sk. E.Ezermale) un 5.b klases vokālais ansamblis (sk.I.Šķendere) uzstājās Vidzemas novada bibliotekāriem, koncerts notika Cēsu novada domes zālē.

 

 

„23. oktobris bija īpaši piesātināts ar dažādiem notikumiem,” tā I. Breide. 23. oktobrī skolas 9. klašu jaunieši piedalījās laikraksta "Diena" rīkotajā konkursā "Kas notiek?", tajā pašā dienā iznāca 2009. gada  pirmā skolēnu  pašpārvaldes veidotā avīze "'Antena". „Tajā ir interesanti raksti par skolas prezidenta vēlēšanām, par 5. klašu uzņemšanu pamatskolnieku pulkā, par pārgājiena - sporta dienu, par pagājušā gada absolventu gaitām jaunās skolās un šī gada 9. klašu skolēnu izjūtām.” I. Breide. 23. oktobrī skolas ģitāristi un vokāli instrumentālais ansamblis  devās uz ikgadējo bērnu mūzikas festivālu "Draugi" Jaunjelgavā. „Priecē tas, ka kopā ar tagadējiem dalībniekiem šajos kolektīvos joprojām aktīvi muzicē arī absolventi,” par savām izjūtām dalījās I. Beide. 

 

 

„Tāds darbīgs un radošām aktivitātēm bagāts bijis šis mēnesis. Arī novembris solās būt ļoti interesants, galvenokārt Latvijas zīmē  - gan ar ceļojošām izstādēm no muzeja fondiem, gan filmas  "No zobena saule lēca" skatīšanos, gan sporta aktivitātēm, gan erudīcijas spēli "Latvija", gan nelielu svētku koncertu skolā, gan īpašām aktivitātēm saliedētības nedēļās.” Nākotnes plāniem dalījās Cēsu 1. pamatskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Ilze Breide.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Elīna Safonova

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv