Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.novembris  


Cēsu volejbolisti uzsāk dalību Nacionālajā līgā

Ar spēlēm pret Rīgas Tehniskās Universitātes un Limbažu komandām volejbola komanda SK Cēsis uzsāka sacensību sezonu Latvijas volejbola čempionātā vīriešiem Nacionālajā līgā.

Šosezon komandu veido spēlētāji, kuri savas sporta gaitas sākuši Cēsu pilsētas sporta skolā – Valters Šķēle, Sandris Kalniņš, Kaspars Salmiņš, Mārtiņš Krams, Sandis Ādamsons un citi, kā arī spēlētāji, kuri var sevi jau saukt par Cēsiniekiem. Komandu cīņās vadīs Ģirts Mārtiņsons un Aldis Jaundžeikars – viņš arī Cēsu pilsētas sporta skolas jauno volejbolistu treneris un Latvijas junioru izlases otrais treneris.

SK Cēsis vadība šai sezonai volejbola komandai konkrētus mērķus nav izvirzījusi, bet skaidrs ir viens – nevienam no pretiniekiem ceļu negriezīsim.

 

 

Sagatavoja:

Ģ.Mārtiņsons

26186499Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv