Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 2.novembris  


Cēsīs uzsāk pabalsta piešķiršanu personām, kuras dzīvo daudzdzīvokļu mājā ar centralizētu siltumapgādi

No š.g. 2.novembra līdz 2010. gada 31.martam Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” pieņems   iesniegumus pabalsta piešķiršanai no  personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.

 

Sākoties apkures sezonai, aktuālāks kļūst jautājums par trūcīgāko Cēsu novada iedzīvotāju iespējām apmaksāt siltumenerģijas pakalpojumus, šogad no Aģentūras budžeta šim mērķim plānots izlietot 31 500 latus. Šī gada pirmajā pusē jau piešķirti pabalsti 21 655 latu apmērā.

Dzīvokļu pabalsts būs netiešs, tas viena mēneša laikā no lēmuma brīža par pabalsta piešķiršanu tiks pārskaitīts dzīvojamās mājas apsaimniekotājam.

Pabalstu varēs saņemt ģimenes/ personas, kurām pēc komunālo pakalpojumu rēķinu nomaksas pirmajam ģimenes loceklim nepaliek vairāk kā 90 Ls, katram nākamajam ģimenes loceklim nepaliek vairāk kā 54 Ls.

Savukārt vienatnē dzīvojošiem pensionāriem, nestrādājošiem 1. un 2. grupas invalīdiem un valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējiem pēc komunālo pakalpojumu rēķinu nomaksas mēnesī  nepaliek vairāk kā 108 Ls.

 

Pabalsta pieprasītājam Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 6.kabinetā jāiesniedz:

·         iesniegums;

·         komunālo pakalpojumu rēķins;

·         dokuments, kas apliecina personas tiesības lietot dzīvojamo telpu (īres līguma, īpašuma nostiprinājuma Zemesgrāmatā kopijas u.c. dokumentu kopijas);

·          izziņu no darba devēja par pēdējo trīs mēnešu ienākumiem pēc nodokļu nomaksas par katru darba spējīgā vecumā esošu ģimenes locekli no 15 gadu vecuma,

·         algas nodokļu grāmatiņas kopiju (uzrādot oriģinālu) personām darbspējīgā vecumā, ja tās nav nodarbinātas;

·         Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk – NVA) individuālā darba meklētāja plāna kopiju (uzrādot oriģinālu), ja persona ir bezdarbnieks;

·          ziņas par ģimenes locekļu, kuri sasnieguši 15 gadu vecumu, mācībām (mācību iestādes izziņu, kurā norādītas ziņas par stipendijas apmēru, pilna vai nepilna laika studijām, budžeta vai maksas grupu, studiju maksu) vai nodarbinātību;

·         Valsts darba ekspertīzes ārstu komisijas izziņas kopiju (uzrādot oriģinālu) personām, ja tās saņem valsts noteikto invaliditātes pensiju vai valstī noteikto sociālā nodrošinājuma pabalstu invaliditātes gadījumā.

 

Lai pieteiktos centrālapkures pabalstu saņemšanai, iedzīvotājam Cēsu novada  pašvaldībā jābūt deklarētiem vismaz pēdējos 12 mēnešus.

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

„Sociālo pakalpojumu un sociālās

 palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv