Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.novembris  


Atbalsts bērnu un jauniešu sportam

Cēsu novada domes deputāti 28.oktobra domes sēdē veica grozījumus pagājušā gada septembrī pieņemtajā lēmumā par „Par nomas maksas noteikšanu sporta organizācijām”.  Pērn pieņemtais lēmums paredz, ka pamatojoties uz sasniegtajiem sportiskajiem rezultātiem, ieguldīto darbu sporta veidu attīstībā Cēsu novadā, Cēsu novada pašvaldībai piederošajās un apsaimniekošanā esošajās sporta bāzēs ar 2010.gada 1.janvāri noteikt nomas maksu treniņu nodarbību un mājas spēļu organizēšanai Ls 2,00 (divi lati, 00 santīmi) t.sk. PVN. Un sekoja uzskaitījums, kurām sporta organizācijām piemērojama šāda pazemināta īres maksa.

Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē, izskatot sporta kluba „Aisbergs 06” lūgumu samazināt sporta zāles īres maksu, atbalstu guva deputāta Ojāra Bicāna priekšlikums, ka novada pašvaldības sporta bāzēs, pazemināta īres maksa piemērojama visiem sporta klubiem un organizācijām, kurās darbojas bērni. Piemēram, klubā „Aisbergs 06” trenējas jaunie kalnu slēpotāji, kas ar labiem panākumiem startē dažāda mēroga sacensībās. Pilnvērtīgiem fiziskās sagatavotības treniņiem ir nepieciešamas nodarbības sporta zālē, bet tās īre sporta klubam izmaksā dārgi.

Tāpēc tika sagatavoti un domes sēdē apstiprināti novada domes 24.09.2009. lēmuma Nr. 270 grozījumi. Tagad lēmums nosaka, ka Cēsu novada pašvaldībai piederošajās un apsaimniekošanā esošajās sporta bāzēs  noteiktā nomas maksa treniņu nodarbību un mājas spēļu organizēšanai Ls 2,00 (divi lati, 00 santīmi) t.sk. PVN, piemērojama sporta klubiem un organizācijām, kas darbojas novada pašvaldības teritorijā, pamatojoties uz Cēsu novada Sporta padomes atzinumu, ja tās ieguldījušas atzīstamu darbu sporta veidu attīstības veicināšanā Cēsu novadā vai nodarbojas ar Cēsu novada bērnu un jauniešu sagatavošanu sporta sacensībām.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv