Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.novembris  


Konkursa „ Sabiedrība ar dvēseli” noslēgums

Šodien, 2. novembrī, Cēsu novada pašvaldībā notiks Nīderlandes fonda KNHM un Cēsu novada pašvaldības līdzfinansēto projektu „Sabiedrība ar dvēseli” noslēguma pasākums. Īstenot projektu dalībnieki dalīsies pieredzē par paveikto, apspriedīs problēmas un ieguvumus.

 

Šogad projektu konkurss ar Nīderlandes fonda KNHM atbalstu notika pēdējo (trešo) reizi. Tika saņemti 19 projektu pieteikumi.

 

Žūrijas komisija, kuru pārstāvēja žūrijas komisijas priekšsēdētājs Jānis Gabrāns, laikraksta „Druva” žurnālists; Artis Rasmanis, uzņēmējs SIA Rasmanis un Dankers, Cēsu novada pašvaldības deputāts; Daiga Janševska, Cēsu kultūras un tūrisma centra, sabiedrisko attiecību speciāliste; Ance Saulīte, Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste, izvēlējās 11 projektus ar vislielāko ieguldījumu sabiedrībai. Realizējot šos projektus, Cēsu novads kļuvis bagātāks par divām labiekārtotām atpūtas vietām, mazajiem cēsniekiem tapis jauns rotaļu laukums un rotaļu nojume, jaunieši ierīkojuši brīvā laika telpas, pilsētā tapis jauns informācijas stabs un pievilcīgs ielu krustojums, kā arī tika ieviestas citas ļoti jaukas idejas. Nīderlandes fonds projektiem piešķīra 4000 EUR (40% no projektu izmaksām) un 500 EUR balvām. Cēsu novada pašvaldība līdzfinansēja ar tādu pašu summu (40% no projektu izmaksām). Pašiem projektu ieviesējiem bija jāfinansē 20% no kopējām projektu izmaksām, taču kopumā tas bija stipri ievērojamāks - 6613 LVL.

 

Vislielāko gandarījumu guva tie projektu ieviesēji, kas paši darbojušies un strādājuši pie dizainu, skiču izstrādes un izbūves līdz pat pēdējam labiekārtojuma elementam. Cēsu pašvaldība turpinās KNHM iesākto sabiedrības ierosināto projektu atbalsta ideju, lai ļautu iedzīvotājiem būt nozīmīgiem spēlētājiem sava novada attīstības procesā

 

Noslēguma pasākumā tiks nominēti tie projektiņi, kuru ieviešanu žūrijas komisija novērtēja ar visaugstāko vērtējumu. Šo projektiņu pārstāvji iegūs ielūgumus uz KNHM projektu noslēguma pasākumu janvārī Lielvārdē, kurā piešķirs naudas balvas tālākai projektu realizācijai.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

projektu un vides speciāliste

Inta ĀdamsoneAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv